В Виннице умер генерал-майор СБУ Евгений Давиденко

Умер генерал-майор СБУ в отставке Евгений Давиденко, который многие годы верой правдой служил Украине. В связи с этим коллектив УСБУ в Винницкой области выражает свои соболезнования родным и близким товарища и коллеги.

Ниже приводим текст их соболезнования в связи с утратой:

“Колектив Управління Служби безпеки України у Вінницькій області глибоко сумує з приводу смерті генерал-майора у відставці Давиденка Євгена Івановича.

На 85-му році життя пішла від нас прекрасна людина, яка усе своє життя присвятила сумлінному служінню Батьківщині. Для колективу спецслужби Вінниччини його понад 30-річний шлях офіцера – взірець бездоганної служби, приклад справжньої доблесті і відданості обов’язку. За роки служби в органах державної безпеки за досягнуті результати у роботі він неодноразово удостоювався високих державних нагород. 

Для співробітників Управління він залишиться бойовим побратимом, щирим другом і вірним товаришем, чудовою людиною, яка завжди притягувала до себе простотою, скромністю і відкритістю.

Хай земля буде пухом дорогому Євгену Івановичу, а світла пам’ять про нього завжди залишатиметься в наших серцях”.

Колектив Управління СБ України у Вінницькій області.


 
Обливки
SAPE RTB
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Котенок в приюте, пританцовывая, просит, чтобы его забрали (видео)

26.03.2016 - 15:17
Котенок из приюта так захотел, чтобы его забрали, что стал пританцовывать и подпрыгивать. Желание понятно – понравиться. Приют – это не дом. Как бы там хорошо не кормили, было тепло и чисто, ...

В Киеве молния ударила в телевышку: видео

15.06.2018
В четверг Киев накрыла непогода. ...

Снайпер метким выстрелом достал пулеметчика ДНР: опубликовано видео

01.07.2018
Украинский расчет снайперов ликвидировал оккупанта ...