В Виннице умер генерал-майор СБУ Евгений Давиденко

Умер генерал-майор СБУ в отставке Евгений Давиденко, который многие годы верой правдой служил Украине. В связи с этим коллектив УСБУ в Винницкой области выражает свои соболезнования родным и близким товарища и коллеги.

Ниже приводим текст их соболезнования в связи с утратой:

“Колектив Управління Служби безпеки України у Вінницькій області глибоко сумує з приводу смерті генерал-майора у відставці Давиденка Євгена Івановича.

На 85-му році життя пішла від нас прекрасна людина, яка усе своє життя присвятила сумлінному служінню Батьківщині. Для колективу спецслужби Вінниччини його понад 30-річний шлях офіцера – взірець бездоганної служби, приклад справжньої доблесті і відданості обов’язку. За роки служби в органах державної безпеки за досягнуті результати у роботі він неодноразово удостоювався високих державних нагород. 

Для співробітників Управління він залишиться бойовим побратимом, щирим другом і вірним товаришем, чудовою людиною, яка завжди притягувала до себе простотою, скромністю і відкритістю.

 

Хай земля буде пухом дорогому Євгену Івановичу, а світла пам’ять про нього завжди залишатиметься в наших серцях”.

Колектив Управління СБ України у Вінницькій області.


 
luckyads


Загрузка...

РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Вышел трейлер восьмого сезона «Игры престолов»: видео

06.03.2019 - 00:36
В Сети появился трейлер завершающего сезона фэнтезийного сериала Игра престолов. Премьера запланирована на 14 апреля. Видео появилось на YouTube-канале Game of Thrones и успело к настоящему моменту набрать 10 миллионов ...

Вратарь забил гол со своей половины поля

09.12.2015
На 66-й минуте вратарь норвежского ...