В Виннице умер генерал-майор СБУ Евгений Давиденко

Умер генерал-майор СБУ в отставке Евгений Давиденко, который многие годы верой правдой служил Украине. В связи с этим коллектив УСБУ в Винницкой области выражает свои соболезнования родным и близким товарища и коллеги.

Ниже приводим текст их соболезнования в связи с утратой:

“Колектив Управління Служби безпеки України у Вінницькій області глибоко сумує з приводу смерті генерал-майора у відставці Давиденка Євгена Івановича.

На 85-му році життя пішла від нас прекрасна людина, яка усе своє життя присвятила сумлінному служінню Батьківщині. Для колективу спецслужби Вінниччини його понад 30-річний шлях офіцера – взірець бездоганної служби, приклад справжньої доблесті і відданості обов’язку. За роки служби в органах державної безпеки за досягнуті результати у роботі він неодноразово удостоювався високих державних нагород. 

Для співробітників Управління він залишиться бойовим побратимом, щирим другом і вірним товаришем, чудовою людиною, яка завжди притягувала до себе простотою, скромністю і відкритістю.

Хай земля буде пухом дорогому Євгену Івановичу, а світла пам’ять про нього завжди залишатиметься в наших серцях”.

Колектив Управління СБ України у Вінницькій області.


 
Обливки
luckyads


Загрузка...

Yandex
trafmag
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Душ будущего обещает экономию до 80% воды

06.09.2015 - 13:36
На душ приходится большая часть потребления воды в нашем доме, поэтому ради экономии средств все настоятельно рекомендуют сократить время посещения ванной комнаты. Но с душевой системой, под названием «The Shower of the Future» (в ...

Стадо бегемотов расправилось с большим крокодилом: видео

26.10.2017
Гиппопотамы считаются одними из опаснейших ...

Нардепы Ляшко и Лещенко схлестнулись в Раде: опубликовано видео

06.07.2018
В Верховной Раде очередные «баталии». ...