В Виннице ограничили использование и продажу пиротехники

В Виннице создали рабочую группу по мониторингу территории относительно запрета использования и продажи пиротехнических изделий.

Рейды по общине продлятся с 18 декабря по 14 января. В состав мобильных групп входят инспекторы Муниципальной стражи, работники департамента административных услуг городского совета и правоохранители.

В Виннице действуют Правила соблюдения тишины на территории ВМТГ, которые депутаты Винницкого городского совета утвердили 26 февраля 2021 года (см. ниже «Вимоги…»).

«Рабочая группа будет мониторить территорию Винницкой общины относительно запрета использования пиротехники. В частности, будут проверять прилегающие территории ресторанов, баров и кафе, которые расположены в жилых домах», — говорит начальник КП «Муниципальная стража» Виталий Чигур.

Также мобильные группы будут проверять продают ли пиротехнические изделия предприниматели и граждане на рынках и в розничной торговой сети. Запрет не будет касаться специализированных объектов торговли.

О фактах использования и продажи пиротехнических изделий жителей просят сообщать в полицию по номеру 102, Круглосуточной стоят по номеру 15-60 или же к Ситуационного центра — 067 — 4-102-101.

Вимоги до підприємств, установ, організацій, фізичних осіб –  підприємців та громадян:

  • Суб’єкти господарювання, які мають відповідні дозволи на здійснення салютів, феєрверків, інших заходів із використанням вибухових речовин і піротехнічних виробів технічного та спеціального призначення, повинні погоджувати їх проведення у час, який не заборонений  (з 08:00 до 22:00) із уповноваженим органом місцевого самоврядування (при проведенні загальноміських заходів – з відділом культури виконкому міськради; заходів районного та особистого значення – з виконкомом міської ради).
  • Під час роботи закладів ресторанного господарства, торгівлі, побутового  обслуговування, розважального та грального бізнесу, культури, при проведенні концертів, дискотек, масових святкових і розважальних заходів забезпечувати рівень звучання звуковідтворювальної апаратури та музичних інструментів у приміщеннях і на відкритих площадках, а також рівень шуму в прилеглих до них житлових і громадських будівлях, що не перевищують рівні, встановлені санітарними нормами для відповідного часу доби. У закладах, розташованих в житлових будинках, забезпечувати обмеження часу роботи звуковідтворювальної апаратури до 22.00.
  • Забезпечувати в житлових будинках, в будинках, прилеглих до закладів ресторанного господарства і підприємств торгівлі та приміщень, в яких здійснюється виробнича діяльність або надаються послуги населенню, дотримання  такого рівня шуму працюючого обладнання, вентиляційних систем, радіоприймачів, телевізорів, гучномовних установок, засобів індивідуальної трудової діяльності та інших джерел шуму, який не перевищував би рівні шуму, встановлені санітарними нормами.

Що забороняється:

  • У нічний час (з 22 до 8 години)  гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, інше використання піротехнічних виробів з перевищенням рівня шуму встановленого санітарними нормами.
  • Проведення на захищених об’єктах ремонтних та будівельних робіт, що супроводжуються шумом, рівень перевищення якого встановлено санітарними нормами: у робочі дні з 21.00 до 8.00, святкові та неробочі дні – цілодобово, без попередження мешканців прилеглих житлових приміщень, будинків про початок робіт і час їх завершення. За згодою мешканців усіх прилеглих квартир ремонтні та будівельні роботи можуть проводитися у святкові та неробочі дні. Шум, що утворюється під час проведення будівельних робіт, не повинен перевищувати санітарні норми.
  • Стоянка транспортних засобів на прибудинкових  територіях поза спеціально відведеними місцями, за винятком спеціально обладнаних аварійних автомашин та спецтранспорту підприємств, що обслуговують житлові будинки та їхнє інженерне обладнання.
  • Використання піротехнічних виробів на прилеглих територіях  закладів ресторанного господарства (ресторани, бари, кафе) розташованих в житлових будинках.
  • Реалізацію побутових піротехнічних виробів особам віком до 18 років.
  • Продаж піротехнічних виробів побутового призначення суб’єктами підприємницької діяльності всіх форм власності, а також громадянами:

— на ринках, з рук, в об’єктах дрібно роздрібної торговельної мережі тощо, крім спеціалізованих об’єктів торгівлі та спеціалізованих відділів (секцій) підприємств з універсальним асортиментом непродовольчих товарів, приміщення яких обладнані згідно з вимогами охорони праці та здоров’я, пожежної безпеки, санітарних та інших норм і правил;

 — без сертифікатів відповідності державної системи сертифікації або свідоцтв про визнання та інструкцій з їх застосування (експлуатації);

  • Використання піротехнічних виробів, які створюють ефекти на висоті та/або шумові ефекти, ближче 100 м від лікарень, церков, дитячих установ, закладів освіти, будинків престарілих та інших громадських споруд і житлових будинків; кидати приведені в дію піротехнічні вироби під ноги перехожих, із вікон та балконів, здійснювати феєрверки з дахів домів та інші дії, від яких можуть постраждати люди або майно.     

Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В блиндаже террористов «ДНР» прогремел мощный взрыв: видео

11.02.2019 - 10:45
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц сегодня в 8:08 выложил короткое видео, снятое беспилотником: на нем видны длинные извивистые траншеи и три взрыва в месте, где заканчивается лесополоса. Ролик, ...

Смеющаяся лиса

06.11.2015
Лисе удалось добыть пернатую дичь. ...

Провал грунта поглотил восемь раритетных Chevrolet Corvette

10.11.2015
Провал грунта в Национальном музее Corvette в ...

Дубль Месси принес «Барселоне» победу над «Реалом»: видео голов

24.04.2017
«Барселона» догнала «Реал» в турнирной ...