В Ужгороді ТЦК затримала водія автобуса дитячої спортивної команди Вінниці

В Ужгороді представники ТЦК просто серед ночі забрали водія автобуса, який привіз дитячу спортивну команду з Вінниці на змагання. Про це повідомив вінницький журналіст і активіст Віталій Павловський.

Повідомляється, що вночі, приблизно о 1:30 до готелю увірвалися співробітники ТЦК із поліцейськими і насильно забрали вінницького водія разом з іншими чоловіками до військкомату. Телефон забрали і не дали можливості зв’язатися з рідними і тренерами, а після військово-лікарської комісії одразу відправили до навчального центру в Чернігові.

Чоловік спробував пояснити, що він єдиний водій дитячої групи спортсменів, і дітей не буде кому везти далі, але співробітники ТЦК не звжали на це.

Згодом журналіст повідомив, що перевізник таки зумів подбати про повернення юних спортсменів додому. Він попросив це зробити іншого водія, а за ключами від автобуса до військкомату довелось посилати дівчину з Маріуполя, яка переїхала до Ужгорода.

«Дзвонимо переселенцям, що з Маріуполя, які наразі проживають в Ужгороді, пояснюємо ситуацію та слізно, по людськи, просимо дівчину поїхати і таки забрати ключі від автобуса… Справжня українка, Юліана, погодилася і, зі складнощами доступу в районний військомат, отримала ключі», — написав Павловський.

Закарпатський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки відреагував у Facebook на випадок з нічною примусовою мобілізацією водія автобуса, який привіз з Вінниці дітей на змагання. У ТЦК заявили, що чоловік не мав законних підстав на відстрочку по мобілізації та уникав військової служби. 

«Під час спільних заходів із Національною поліцією щодо перевірки дотримання правил військового обліку та виявлення громадян, які ухиляються від мобілізації, представниками спільних груп було виявлено громадянина, який не надав інформації про перебування на військовому обліку», — повідомили в ТЦК.

За інформацією центру комплектації, представники Нацполіції доставили водія до Ужгородського РТЦК та СП для уточнення військово-облікових даних.

«При уточненні з’ясувалося, що у громадянина законних підстав на відстрочку по мобілізації (які передбачені 23 статтею Закону України Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію) немає, і останній безпідставно уникає військової служби в Збройних сил України», — пояснили у відомстві.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Безработный сын пресс-секретаря Путина оказался богатым мажором: видео

17.08.2017 - 19:23
Сын Пескова не отрицает массу имущества и разгульную жизнь После сбора компромата материального характера на премьера России Дмитрия Медведева Фонд борьбы с коррупцией (ФБК) российского оппозиционера Алексея Навального опубликовал расследование по ...

Гройсман показал видео первого полета нового украинского самолета Ан-132

31.03.2017
Премьер-министр Владимир Гройсман с гордостью ...