В Україну приїхав Дональд Туск

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск у понеділок, 22 січня, прибув до Києва. Про це повідомила канцелярія глави польського уряду в соцмережі Х.


Це перше офіційне відрядження Туска в Україну з моменту призначення на посаду 12 грудня 2023 року.

Сьогодні Туск має зустрітись з президентом Володимиром Зеленським і своїм колегою — прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем.Нагадаємо, наприкінці грудня Туск заявив, що має намір відвідати Київ й обговорити питання розблокування кордону. Політик заявляв, що місця антиукраїнським настроям в уряді Польщі бути не може. 

«… не може бути жодних сумнівів щодо війни та нашої прихильності, як і всього західного світу, Україні у її конфронтації з Росією. Кожен польський патріот має, безумовно, визнати ці причини. У війні з Росією Україна потребує нашої допомоги та допомоги всього світу, вільного світу. Це не гасло. Тому що насправді, доки Україна воює з Росією, ми у відносній безпеці, сказав він», – пояснив тоді Туск.

За його словами, завданням Польщі буде протистояти зневірі, коли мова йде щодо допомоги Україні. У зв’язку з цим він активно працює з партнерами у Європі.

16 січня польські перевізники досягли згоди з урядом Польщі щодо певних умов і пообіцяли призупинити протест на кордоні з Україною до 1 березня. Протест тривав з 6 листопада 2023 року. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собака принимает ванну в кухонной мойке (видео)

29.01.2016 - 19:31
Многие из нас держат дома животных. И у каждого свои причуды. Причем, как у животных, так и у их хозяев. Вот и собака, та что на видео, обожает водные процедуры. ...

ВСУ уничтожили танк и блиндаж с террористами: новое видео

22.02.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин сегодня ...

Савченко опубликовала скандальное видео

20.03.2018
Похоже, даже сторонники Надежды Савченко ...

Произошла драка между Пушкиным и Лениным возле московского Кремля (видео)

25.04.2016
Занимательная драка двух исторических персонажей ...