В Україну прибули дальнобійні РСЗВ LRU

Франція передала Україні далекобійну реактивну систему залпового вогню LRU. Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков.

«В Україну прибув 4-й брат з родини «Довгої руки» – LRU з Франції! Українська армія тепер ще потужніша для стримування та знищення ворога. Це видимий результат дружби між президентами Володимиром Зеленським і Еммануелем Макроном. Дякую Себастьєну Лекорню (міністр збройних сил Франції – УП), уряду та народу Франції!», — написав міністр в себе у Твітері.

Нагадаємо, ще 12 жовтня після чергової наради контактної групи НАТО з допомоги Україні стало відомо, що Франція планує передати нашій країні нові озброєння та техніку. Як повідомляли кілька французьких видань, до такого пакету військово-технічної допомоги увійдуть РСЗВ, зенітні комплекси та інші вироби. Їх візьмуть у стройових частинах французької армії.

Для посилення української реактивної артилерії пропонувалося виділити системи залпового вогню LRU – модернізований європейський варіант американської M270 MLRS. У зв’язку з обмеженими можливостями французька армія зможе виділити лише три такі машини. За даними французької преси, три LRU планувалося списати з стройової частини сухопутних військ і підготовити до відправки.

Постачання французьких машин LRU дозволить ЗСУ наростити свій парк гусеничних РСЗВ натовського зразка. Наразі від зарубіжних партнерів він отримав близько десятка установок сімейства MLRS. Це були оригінальні американські системи M270 різних модифікацій та німецькі машини MARS II. Нагадаємо, були ще 20 HIMARS (і ще 18, на які виділено кошти, але поки що не поставлено).

Боєкомплект РСЗВ LRU та її аналогів складається тільки з коригованих снарядів M31 різних версій. Залежно від модифікації вони мають дальність польоту не менше 80-85 км. Супутникова система навігації та управління дає високу точність влучення. Усі варіанти M31 несуть уніфіковану осколково-фугасну бойову частину масою 91 кг.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

«Шахтер» снял видео об игре с казаками на Донбасс-Арене под флагом Украины

22.12.2017 - 15:49
Исполнительный продюсер студии анимации Baraban Евгений Татаринов написал в Facebook о том, что ФК «Шахтер» стал инициатором съемок мультфильма «Как казаки на «Донбасса Арене» футбол играли». Эта новость уже получила ...

Новый клип Шакиры стал хитом: видео

18.09.2017
Новый клип Шакиры собирает миллионы ...

В российской Самаре сильный пожар: видео

09.04.2018
Сегодня в российской Самаре произошел ...