В Україні змінюють принцип відключення електроенергії

З наступного тижня в Україні замість аварійних графіків відключення електроенергії запроваджуються планові графіки.

Про це сьогодні повідомив голова Сумської обладміністрації Дмитро Живицький за підсумками наради в офісі президента.

Ціль — добитися деякої справедливості в питанні відключення.

«З початку наступного тижня енергетики погодилися на запровадження графіків погодинних відключень електроенергії. Тобто, замість аварійних, як зараз, без попереджень, вводитимуться саме графіки погодинних відключень», – заявив він.

Голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій уточнив, що енергетики мають оприлюднити графік планового погодинного вимкнення споживачів від електроенергії 31 жовтня.

Зокрема, на Харківщині вже оголосили, що з наступного тижня вводять 12 черг відключення, тривалістю по три години кожен, у період з 7:00 до 22:00. При цьому обмеження не стосуватимуться промислових підприємств, об’єктів критичної інфраструктури, міського електротранспорту, метро.

Нагадаємо, за оцінками Міненерго, окупанти зашкодили до 40% енергетичної інфраструктури. Для відновлення інфраструктури потрібен час та обладнання, тому вводяться віялові відключення.

Додамо, що практично всюди країни графіки відключень не дотримуються. Люди наголошують на кількох проблемах. Так, світло відключають на більш тривалий термін, ніж 4 години. У деяких населених пунктах постійно відключають одні й самі вулиці, інші взагалі не чіпають.

У Києві будуть суттєві обмеження

У Києві запроваджують екстрені відключення світла на невизначений термін. Про це ввечері у п’ятницю, 28 жовтня, повідомили у компанії ДТЕК Київські електромережі.

Зазначається, що таких заходів було вжито, щоб не допустити повного знеструмлення столиці та центральних регіонів України.

«Енергосистема країни зазнала нових пошкоджень. Внаслідок цього у Києві виник дефіцит потужності у розмірі 30% споживання. Щоб не допустити повного знеструмлення столиці та центральних регіонів України, держенергокомпанія НЕК Укренерго запроваджує безпрецедентні екстрені обмеження», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що киянам необхідно підготуватися до екстрених вимкнень електроенергії на невизначений термін.

Також повідомляється, що графіки аварійних відключень, складених напередодні, вже не актуальні.

«На жаль, найближчими днями буде застосовано більш жорсткі та тривалі відключення», — йдеться у повідомленні.

Наразі енергетики готують нові графіки, що враховують поточний стан енергосистеми. Вони будуть оприлюднені на початку наступного тижня.

 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Курьезное ограбление (видео)

05.10.2015 - 10:48
Курьезное ограбление удалось заснять на видео отдыхающим в сквере одного из городов. Как говорят работники сцены: «Конферанс бывает разный, иль с успехом, или без». То же самое происходит и с ...

Появилось видео, как Ляшко катается на велосипеде по ресторану

04.12.2017
В минувшее воскресенье лидер Радикальной ...

Клип «Экспонат» группы «Ленинград» бьет рекорды популярности (видео)

27.01.2016
Объяснение популярности «Лабутен» «Лениграда» по ...

ВСУ готовы освободить Донецк: видео

17.07.2017
В сети появилось коротенькое видео ...