В Україні запрацювали дві нові газові свердловини

В Україні почали працювати ще дві газові свердловини із сумарним добовим дебітом 500 тис. кубометрів. Про це сьогодні  повідомила компанія Укргазвидобування.

«Одна з них розвідувальна на нещодавно відкритому родовищі, інша – експлуатаційна, на родовищі, якому понад 50 років. Місце буріння розвідувальної свердловини було визначене завдяки проведеним раніше 3D-сейсморозвідувальним дослідженням», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що другу свердловину пробурили на «старому» родовищі, яке має поклади з високим залишковим потенціалом, але характеризується ускладненою геологічною будовою. Результати буріння цієї свердловини дозволили збільшити видобуток газу на 156 тис. кубометрів на добу.

Нагадаємо, раніше в Україні почали працювати три високопродуктивні свердловини з сумарним дебітом 425 тис. куб. м газу на добу. Про це Укргазвидобування повідомляло 5 липня.

«За перше півріччя 2023 року наше підприємство ввело в експлуатацію вже 11 високопродуктивних свердловин з видобутком понад 100 тис. куб. м на добу кожна. Чотири з них дають понад 300 тис. куб. м на добу. Це ті показники, які поступово наближають нас до поставленої мети – збільшення видобутку газу. Дякую колективу компанії, який попри всі складнощі і небезпеки робить можливим такі результати», – зазначив тоді т.в.о. генерального директора Укргазвидобування  Олег Толмачев.

У травні в Україні запрацювала ще одна потужна газова свердловина – її дебіт становить 580 тис. кубометрів газу на добу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Фітнес-інструктор Марія розповіла про користь шоколаду

19.07.2016 - 15:32
11 липня у світі відзначають день шоколаду. Започаткували його французи ще 20 років тому, відтоді найсолодше свято швидко стало популярним практично у всіх країнах Європи і не лише. Люблять його ...

Собачка учит младенца ползать (видео)

08.04.2016
На этом видео собачка пытается ...

Шаффл на підборах танцює красуня Цінцін. Запальне відео

20.03.2023
Випадково побачили кліп із танцем ...