В Україні відреагували на заяву Лукашенка про затримання диверсантів

В Україні відреагували на чергову «казкову» заяву білоруського диктаторо Лукашенко. Останній стверджує, що якісь диверсанти намагалися прорватися в Білорусь, але їх затримали так, що ніхто й не помітив. Про це він заявив сьогодні на засіданні Білкоопспілки.

Лукашенко розповів, що 16 лютого на кордоні з Україною нібито затримали кількох диверсантів, які «переповзали кордон» по болотах і «перекидали вибухівку». Зазначається, що серед «диверсантів» були українці й білоруси.

«Щойно закінчилася контртерористична операція, яку ви не помітили. Це добре. Це не ваша справа. Ви маєте спокійно робити свою роботу. Щойно чекістсько-військова операція завершилася. Затримано всіх диверсантів. А серед них і білоруси. І це майже двічі-тричі на тиждень», — сказав він.

Лукашенко додав, що завдання перед міністерствами будуть дедалі жорсткішими, щоб «не допускати розслаблення, в тому числі з урахуванням обстановки навколо країни».

Посилаючись на переговори неназваних осіб, Лукашенко також стверджував, що в разі поразки Росії у війні проти України Білорусь «пошматують» і «частину віддадуть Польщі».

На це речник Держприкордонслужби полковник Андрій Демченко в коментарі «Українській правді» зазначив, що Лукашенко все це вигадав для внутрішньої аудиторії.

«Лукашенко продовжує грати на боці терористичної Росії. Сьогоднішні його слова чергове підтвердження цьому. У нас вони звісно можуть викликати посмішку, але для своєї внутрішньої аудиторії йому потрібно робити такі заклики, щоб хоч і безпідставно, проте зазначати, що з України йде загроза.

Їхня «контртерористична операція», яку за твердженням Лукашенка, ніхто не помітив, і це добре, тому що «не їх ума діло», щойно розпочалася, як відразу й закінчилася. З результатом у «купу диверсантів та купу вибухівки».

Лукашенківський абсурд не припиняється. Я до сих пір згадую про його «тонни зброї», яку вони «затримували з України», а ще більше добре пам’ятаю звідки відбулося вторгнення Росії», — сказав Демченко.

Нагадаємо також, що минулого року Лукашенко під час послання до парламенту та народу зробив декілька заяв-нісенітниць, наприклад, щодо міфічних домовленостей на фронті і планах заходу напасти на Білорусь. Це було в березні, а вже в квітні Лукашенко звинуватив Захід у невиконанні Будапештського меморандуму в обмін на виведення ядерної зброї (крім України його обіцяли Білорусії та Казахстану). Начебто Захід обіцяв економічну безпеку, але «віроломно» вводить санкції…

Ідіотизм цього звинувачення просто зашкалює, адже головним порушником Будапештського меморандуму стала саме Росія, яка почала у 2014 році війну проти України. Все інше наслідки цього.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Министра» ЛНР выселили из отжатого дома: видео

09.11.2017 - 19:43
Журналист и волонтер Денис Казанский рассказал о том, как выселили из отжатого дома уже покойного бизнесмена действующего «министра» МВД Корнета. Сделал это под камеры подконтрольного ему телеканала главарь ЛНР Игорь ...

Как российские дипломаты пытались выкрасть экипаж «Норда»: видео

08.04.2018
Накануне вечером российские дипломаты предприняли ...

Аргентинский голкипер пропустил глупейший гол: видео

12.02.2017
Удивительный гол пропустил «восходящая звезда» ...

Погладь кота

27.10.2015
Погладь кота! Ведь он так ...