В Україні вбито командира батальйону ЗС РФ

За минулу добу наша авіація завдала 29 ударів по російським загарбникам. Підтверджено враження 21 місця зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, трьох опорних пунктів та п’яти позицій зенітних ракетних комплексів окупантів.

Паралельно ракетно-артилерійські війська вразили чотири місця зосередження живоїсили та військової техніки і склад з боєприпасами супротивника. А підрозділи протиповітряної оборони збили два гелікоптера «Ка-52» («Алігатор») і штурмовик «Су-25» («Грак»).

Про це в ранковому звіті, розміщеному на офіційній сторінці Генерального штабу Збройних сил України в соціальній мережі «Фейсбук», зокрема, розповів його речник Олександр Штупун.

В свою чергу, блогер і полковник ЗСУ Анатолій Штефан Штірліц повідомив, що в Україні ліквідовано командира батальйону інтервентів підполковника Сергія Михайлова. Інформація взята з некрологів в російських засобах масової інформації, де подробиці не наводяться.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Странное противостояние iPad и пулемёта M134 Minigun

02.12.2015 - 13:00
Ведущие YouTube-канала FullMag, специализирующегося на показательных «расстрелах» различной цифровой техники из огнестрельного оружия, выпустили новый видеоролик. На этот раз видеоблогеры расстреляли планшетный компьютер iPad из пулемёта M134 Minigun калибра 7,62×51 ...

Вера Брежнева упала на концерте: видео

13.04.2018
Известная певица из Украины Вера ...

В Индии танцуют даже гаубицы (видео)

05.01.2016
Индийские культурные традиции, в части ...