В Україні представлено нову природну мінеральну лікувально-столову воду Aqua Миргород DETOX

В Україні відновив роботу завод Aqua Миргород, який спеціалізується на виробництві мінеральної та питної води. Завод після понад 20-ти річної консервації було відновлено, а потужності – частково модернізовано.

Наразі основний продукт заводу – це природна мінеральна вода Aqua Миргород DETOX, видобута з унікальної свердловини глибиною 695 метрів, розташованої в центрі Дніпровсько-Донецької западини. Особливість води в тому, що вона має природній мінералізований склад, а після видобутку газується і розливається по пляшках, не проходячи штучну мінералізацію.

Aqua Миргород DETOX, згідно з офіційними лікарськими висновками, знімає симптоми алкогольної інтоксикації, допомагає при проблемах з травленням та порушеннях функцій печінки та жовчного міхура.

Крім того, завод Aqua Миргород планує випуск води D3 з удосконаленим складом з додаваням вітаміна D, а також Aqua Миргород Імунопротект.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Луганске взорвался топливный склад возле завода «Лугансктепловоз»: видео

12.03.2017 - 18:41
Сегодня в Луганске возле неработающего завода «Лугансктепловоз» прогремел взрыв на топливном складе. Округу окутал черный дым. Рядом загорелись поля. На этом топливном складе террористы заправляли свою военную технику. Позже появилось видео ...

Ручной лебедь с Вишенского озера стал звездой: видео

07.12.2017
Как правило, обитающие на водоемах ...