В тюрмах Росії відключають тепло, щоб змусити зеків йти воювати

Російська влада відключає опалення у в’язницях, щоб змусити ув’язнених йти воювати в Україну. Про це повідомила виконавчий директор руху Русь сидить Ольга Романова в інтерв’ю Bild.

За її словами, у багатьох колоніях відключають опалення, щоб ув’язнені охочіше йшли воювати, при цьому в багатьох регіонах Росії температура впала до -35°C. Таким чином, Путін вирішив використовувати холоди, щоб поповнити ослаблені війська в Україні.

«З цієї причини вони просто відключили їм опалення при мінусовій температурі. Тим самим умови в тюрмах повинні стати нестерпними, щоб чоловіки, які там знаходяться, їхали в Україну», — зазначила Романова.

Вона також додала, що в Росії є три групи населення, до яких більшість не відчуває співчуття, коли вони вмирають на фронті. Це ув’язнені, національні меншини, що живуть в бідних регіонах далеко від Москви, і нові громадяни.

«Поки ці три групи воюють і вмирають в Україні, Путін може створювати ілюзію нормальності для інших», — зазначила вона.

За словами Романової, в російських в’язницях все частіше вербують і жінок-ув’язнених. Зараз в Україні воюють близько 1000 росіянок.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Захарченко заявил, что захватит Киев и вернет в Крым скифское золото: видео

16.12.2016 - 14:17
Предводитель ДНР Захарченко, видимо, окрыленный оценкой его фигуры Надеждой Савченко, сделал очередное угрожающее заявление. Если в последнее время он отошел от объявления наступлений на украинские города и переключился на угрозы ...

Как кот ловил рыбу в реке (видео)

18.12.2015
Оказывается, коты умеют ловить рыбу ...

Диктатор Дутерте за ужином спел по требованию Трампа: видео

13.11.2017
Воздух Южно-Китайского моря, похоже, смог ...

Месси творит чудеса с мячом: видео

31.12.2017
Официальный YouTube-канал Барселоны выложил видео, ...