В США жінка повністю вилікувалася від важкої форми раку

У США 64-річна жінка стала другою людиною у світі, яка повністю вилікувалася від термінальної стадії раку легенів четвертої стадії. Вона пройшла унікальну операцію з пересадки органу. Про це повідомляє Daily Mail.

Йдеться про Амелі Танназ із Міннесоти. Лікарі кажуть, що їй пощастило, оскільки онкологія не поширилася на інші органи, крім легенів.

«Це рідкісна характеристика раку легені четвертої стадії, яка дозволяє трансплантату повністю усунути хворобу», — зазначили медики.

Танназ провели подвійну трансплантацію легенів, яка полягає в тому, що обидва легені видаляються у реципієнта по одному і замінюються легенями донора за одну операцію.

Цікаво, що пенсіонерка ніколи не курила, але наприкінці 2021 року поскаржилася на хронічний кашель, який виявився настільки страшною онкологією, що їй згодом не допомогла хіміотерапія.

У лікарні їй навіть пропонували перевестись у хоспіс для передсмертного догляду.

«Я благала своїх лікарів у Міннесоті подумати про пересадку легенів, але вони цього не зробили», — розповіла жінка.

Після цього вона звернулася до клініки Northwestern Medicine у Нью-Мексико, де розробили нову хірургічну техніку для усунення раку, зводячи до мінімуму ризик його поширення.

«Цей інноваційний метод включає повне шунтування серця і легенів, делікатне одночасне видалення обох уражених раком легенів разом з лімфатичними вузлами, промивання дихальних шляхів і грудної порожнини для очищення від раку, а потім введення нових легенів», — зазначив лікар американки Бхарат.

Був ще випадок

У Британії у 61-річного чоловіка з діагнозом онкологія зникли всі симптоми раку, після того, як він перехворів на коронавірус. Про це в квітні 2021 повідомляв Focus.

Експерти вважають даний випадок величезною рідкістю, а також припускають, що коронавірусна інфекція могла знищити ракові клітини в організмі хворого.

У пацієнта діагностували лімфому Ходжикіна і призначили йому курс хіміотерапії, але перед лікуванням він заразився COVID-19, не зміг пройти її в призначені терміни. Після отримання негативного тесту на коронавірус, чоловік обстежувався на предмет онкології і з’ясувалося, що ракові клітини в його організмі відсутні.

«Ми вважаємо, що COVID-19 викликав протипухлинну імунну відповідь», — зазначила Сара Чаллонер, лікар Королівської лікарні Корнуолла.

Передбачається, що в організмі чоловіка було багато Т-клітин — білих кров’яних тілець, здатних знищувати інфіковані вірусом клітини.

Крім цього, медики стверджують, що все-таки в окремих випадках інфекція може пригнічувати рак. І такий випадок уже був зафіксований в 1893 році.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Месси творит чудеса с мячом: видео

31.12.2017 - 00:40
Официальный YouTube-канал Барселоны выложил видео, посвященное одной из тренировок команды. В ролик попали лучшие голы каталонцев. Лионель Месси, который забил в 2017 году 54 гола за команду (уступил только Кейну ...

Появилось видео масштабного пожара в Киеве

30.03.2017
Вечером на окраине Киева начался ...