В США у житловий будинок врізався метеорит

У понеділок, 8 травня, близько 20:00 за Києвом у дах будинку мешканців містечка Хоупвелл, штат Нью-Джерсі, врізався металевий об’єкт. Вчені вважають, що він належить до метеорного потоку Ета-Акваріди. Також вони заявили, що це уламки знаменитої комети Галлея, пише Space.

У цей момент сім’я, що живе у будинку, була вдома. На щастя, внаслідок інциденту ніхто не постраждав, проте розслідування незвичайної події продовжується.

За словами очевидців, предмет був майже овальної форми та на вигляд металевий. Він пробив вікно на даху будинку та впав на підлогу. Метеорит був розміров в 10 на 15 см.

«Цей дивний камінь справді може бути метеоритом зі складу метеорного потоку Ета-Акваріди. Цей потік виявляє максимальну активність якраз на початку травня, пік цієї активності настав у ніч на 6 травня. Цей щорічний метеорний потік виникає коли Земля проходить через уламки комети Галлея, що призводить до появи яскравого «світлового шоу» під час того, як метеорити згорають в атмосфері», — заявили вчені.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликовано видео момента гибели голой российской туристки в Доминикане

12.10.2017 - 11:22
В Доминиканской республике очень нелепой смертью погибла молодая и красивая туристка из России. За считанные секунды до смерти женщина настолько радовалась жизни, что совершила безрассудный поступок, который и стал фатальным. ...

В Швеции применили авиабомбы для тушения пожара: видео

27.07.2018
Истребители могут быть полезны не ...