В США стався замах на Трампа, він отримав поранення

В США стався замах на Трампа, він отримав легке поранення.

Під час передвиборчого мітингу Дональда Трампа в місті Батлер, штат Пенсильванія, пролунали звуки, схожі на постріли. Після цього охорона забрала Трампа з місця події. Про це у суботу, 13 липня, повідомляють CNN і NBC News.

Після перших пострілів Трамп схопився за вухо та сховався за трибуну. На фото та відео з місця НП видно, що на обличчі Трампа кров.

«Трамп міг отримати поранення вуха», — вказали журналісти. 

Згодом прес-секретар Трампа Стівен Чунг повідомив, що той «у порядку і проходить обстеження у місцевому медичному закладі».

Він додав, що Трамп дякує правоохоронним органам за оперативну реакцію.

За непідтвердженою інформацією інших джерел, на Дональда Трампа було скоєно замах. Повідомляється, що куля пройшла за кілька сантиметрів від голови і зачепила вухо. Після події трансляцію мітингу було припинено.

Білий дім повідомив, що президент СЩА Джо Байден проінформований про те, що сталося на мітингу Трампа в Пенсільванії. 

Тим часом, Байден засудив стрілянину на мітингу Дональда Трампа та закликав громадян США до єднання. Мовляв, в США немає місця насильству з політичних мотивів, і закликав усю країну засудити цей акт. 

Стрілянина на мітингу Трампа розслідується як замах на вбивство колишнього президента. Про це пише AP. 

Поліція Нью-Йорка посилює безпеку в районі вежі Trump Tower та інших районах після стрілянини на мітингу Трампа. Про це повідомила мерія міста.

Секретна служба застрелила підозрюваного в стрільбі на мітингу Трампа в Пенсільванії. Про це у неділю, 14 липня, повідомили американські мас-медіа, зокрема видання The Wall Street Journal.

Так, представник Секретної служби США Ентоні Гульєлмі заявив, що Секретна служба «запровадила захисні заходи, і колишній президент у безпеці».

Річард Голдінгер, окружний прокурор Батлера — містечка, у якому проходив мітинг Трампа, —  повідомив агентству Associated Press, що стрілець був убитий.

У розмові з кореспондентом CNN Голдінгер уточнив, що ще одного глядача було поранено і той перебуває у важкому стані.

Нагадаємо, 15 травня прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо серйозно поранили в місті Гандлова після засідання уряду. Кілька пострілів пролунало перед місцевим Палацом культури, коли Фіцо вийшов до народу.

Він отримав поранення у живіт, груди і кінцівки. Прем’єра відвезли у місто Банська Бистриця на операцію. Лише нещодавно він повернувся до роботи.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Гройсман поблагодарил всех за тепло и поздравил с Новым годом: видео

01.01.2017 - 02:25
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман на своей странице в Фейсбук разместил видео с поздравлением всем украинцам с Новым годом и Рождеством. Он пожелал согласия, мира и исполнения всех желаний. Поблагодарил всех ...

Собачий хоровод вокруг миски с молоком

27.10.2015
Даже щенки понимают, что сервировка ...

Появилось видео выступления в Раде полковника Голубана

15.03.2017
Несмотря на сопротивление вице-спикера ВР ...