В Росії знищено обладнання на залізниці у Саратові та Ярославлі

В Росії невідомі спалили декілька релейних шаф на залізниці та інших об’єктах, які використовуються російськими окупантами для логістики у районах міст Дзержинськ (Нижньоґородська область), Саратов та Ярославль.

Про це сьогодні у своєму Телеграм-каналі та на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Оприлюднене відео змонтоване з кадрів, відзнятих самими підпалювачами, і фіксує початок пожежі трьох різних трансформаторів: «У результаті рух на вказаних залізничних ділянках центральної частини росії був паралізований».

Цікаво, що ГУР МОУ покладає відповідальність за диверсії на «рух опору на території держави-агресора», але при цьому вказує: «Так палатиме і далі, доки кремль продовжує злочинну війну проти України!».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Телеканал Конгресса США стал жертвой Раши Тудей: видео

13.01.2017 - 16:13
Дональда Трампа долго убеждали в кибератаках российских хакеров. Похоже, история со скептицизмом нового президента США спровоцировала очередную «шутку». В эфире телеканала Конгресса США C-SPAN внезапно появилась «картинка» из российского пропагандистского ...

Шимпанзе получила снаряженный автомат АК 47

26.12.2015
А на этом видео африканские ...