В Росії заявили про відправку на війну танків «Армата»

Окупанти нібито «почали застосовувати» російські новітні танки Т-14 Армата» в Україні.

Про це з посиланням на своє джерело заявило кремлівське пропагандистське інформагентство РИА Новости.

Російські пропагандисти стверджують, що ця бронетехніка має «додатковий захист борту від протитанкових боєприпасів». Цей захист спершу випробували в Сирії. Проте, в прямих штурмових діях вони не брали участі.

З кінця 2022 року екіпажі Т-14 Армата проходили бойове злагодження на полігонах на Донбасі, переконує інформагентство. Однак російське ЗМІ не стало уточнювати де саме це відбувалось. Також невідома кількість танків. Експерти вважають, що їх в РФ всього до двох десятків.

Нагадаємо, у січні в Міноборони Великобританії заявили, що Росії насправді не вигідно починати застосовувати на полі бою свій новітній танк Т-14 Армата, і якщо це відбудеться, то насамперед із пропагандистською метою.

Як зазначили у розвідці, у Москві думають над застосуванням в Україні невеликої кількості новітніх російських танків Т-14. У грудні їх помічали на полігонах на півдні Росії, де розраховують сили перед відправкою на фронт. Російські пропагандистські ресурси після того почали розповідати, що їх готуються застосувати у війні проти України, але невідомо, чи справді ці танки почали брати участь у бойових діях.

«Будь-яке бойове застосування Т-14, швидше за все, — дуже ризиковане рішення для Росії», — йдеться у звіті Міноборони Великобританії.

У британській розвідці нагадали, що Армату розробляли 11 років, встановлені терміни неодноразово зривалися, заплановані обсяги зрештою скоротили, надходила інформація про проблеми з виробництвом.

«Додатковий виклик для Росії — пристосувати логістичний ланцюжок для Т-14, тому що він більший і важчий за інші російські танки. Якщо РФ задіє Т-14 на полі бою, це буде в першу чергу з метою пропаганди. Виготовлено їх, можливо, лише кілька десятків, і командири навряд чи вважатимуть цю машину надійною, щоб покладатися на неї в бою», — зазначили у розвідці.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео особняка, в котором проживает Аваков

18.11.2016 - 19:43
Журналисты программы Схемы выяснили, где живет министр внутренних дел Арсен Аваков. Как оказалось, министр с недавних пор перебрался в дом на территории комплекса «Крепость», который принадлежит МВД. Расположен на 70 ...

На видео сняли свинью, отбившую собрата у мясника

12.01.2018
Животным порою не чужды человеческие ...

Поярков рассказал, что снято на скандальных видео с Савченко

21.03.2018
Известный активист Майдана и художник ...