В Росії сталася диверсія біля військової авіабази Дягілєво

Сьогодні вранці біля російської авіабази Дягілєво (північний захід міста Рязань, РФ) зійшов з рейок потяг з дев’ятнадцятьма вантажними вагонами. Про це масово повідомляють російські засоби масової інформації.

Вони вказують, що місцеві жителі перед аварією почули вибух. Мало того, московська залізна дорога повідомила, що надзвичайна пригода сталася внаслідок «втручання сторонніх осіб в роботу залізничного транспорту».

Фактично це все майже стовідсотково означає диверсію. Вантаж вагонів не вказано, і на фотографіях його не видно. Не можна виключати, що він має військовий характер. Відстань між Дягілєво і Україною трохи менше п’ятисот кілометрів.

На авіабазі Дягілєво дислоковані 43-й ЦБП ПЛС, оснащений літаками Ту-95МС, Ту-22М3, Ту-134УБЛ, Ан-26, а також 203-й ОДАП СЗ, що має на озброєнні літаки-заправники Іл-78.

Нагадаємо, по всій Росії, навіть в Сибіру вже півтора року трапляються подібні диверсії на залізниці. Вірогідно, за ними стоїть антипутінський рух опору, можливо за підтримки України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Шахтер» добыл волевую победу над «Александрией»: видео голов

12.08.2017 - 22:30
Донецкий «Шахтер» взял в пятом туре чемпионата свои три очка и вновь переместился на второе место в турнирной таблице, отставая от «Динамо» на один пункт. При этом все могло закончиться ...

Винничане произвели фурор на кастинге Х-фактора

02.10.2016
Винничане не обошли внимание шестой ...

В Испании забит шедеврально нелепый гол: видео

06.01.2017
«Реал Сосьедад» обыграл «Вильярреал» в ...

Провал грунта поглотил восемь раритетных Chevrolet Corvette

10.11.2015
Провал грунта в Национальном музее Corvette в ...