В Росії підірвали дві електропідстанції

Минулої ночі ударні безпілотні літальні апарати успішно атакували щонайменше дві великі електричні підстанції на території РФ – в селищі Генеральське Ростовської області та в місті Фролове Волгоградської.

Про це з посиланням на повідомлення і відео місцевих жителів пишуть російські засоби масової інформації. Люди чули звуки «летючих мопедів», після чого сталися потужні вибухи, що спровокували сильні пожежі.

Губернатор Волгоградської області Андрій Бочаров визнав пожежу у Фроловому. «Донбас Оперативний» вказує, що там горіли два трансформатори.

Губернатор Ростовської області Василь Голубєв заявив, що протиповітряна оборона збила кілька десятків дронів-камікадзе. А буквально вчора він пояснював «підданим» необхідність масових відключень електроенергії спекою і допомогою окупованим територіям Донбасу.

Тим часом енергетики РФ вказують, що країна встановила новий рекорд електроспоживання через спеку (кондиціонери) – 137,224 ГВт, що на 3,13 ГВт більше попереднього рекорду.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Китае образовалась пробка планетарного масштаба (видео)

10.10.2015 - 13:06
Если вы искренне полагаете, что пара часов простоя по дороге на дачу или в вечерние часы по будням – событие катастрофическое и способное лишить душевного равновесия, то видеоролик из Китая ...

Пожар складов с боеприпасами у Балаклеи сняли с БПЛА: видео

23.03.2017
Окрестности вокруг складов боеприпасов у ...