В Росії оголосили в розшук прокурора МКС

Росія під керівництвом Путіна діє за принципами «око за око», «сам дурак»…

Міністерство внутрішніх справ Росії оголосило в розшук Каріма Хана – прокурора Міжнародного кримінального суду, який видав ордер на арешт Владіміра Путіна й дитячого омбудсмена РФ через викрадення дітей із України.

Причина розшуку навіть не вказується.

Нагадаємо, 31 березня Карім Хан закликав Росію повернути викрадених дітей в Україну. Заклик пролунав під час конференції United for justice, яка відбулася у Бучі і була приурочена до річниці звільнення міста від російських окупантів.

«Я чітко закликаю Росію повернути дітей. Дайте їм можливість повернутися в Україну якнайшвидше. Прямо в Україну або через треті сторони, але дайте дітям повернутися додому… Правам дитини має приділятися першочергова увага», – наголосив Хан.

Хан додав, що видача ордера на арешт президента РФ Путіна не викликала у нього почуття радості, адже це стосувалося керівника країни, який є постійним членом Ради Безпеки ООН. Прокурор МКС переконаний, що Путін має постати перед правосуддям, відповісти на звинувачення.

В самій Росії у владної верхівки після рішення МКС був явно шок. Так, прессекретар Путіна Пєсков і речниця МЗС Захарова звели свої заяви до посила про те, що в Москві рішення суду не визнають і виконувати не будуть (при тому, що його і не Росія має виконати, — ред.).

А потім не знайшли нічого умнішого, ніж оголосити в розшук самого Хана. Звісно, «розшук» цей може поширюватися виключно на територію самої РФ, що робить його нікчемнив і абсурдним.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

«Шахтер» трижды забил «Зирке» на последних минутах таймов: видео

23.09.2017 - 19:30
После потери очков в предыдущем туре в Одессе (нулевая ничья с «Черноморцем») сегодня донецкий «Шахтер» со счетом 4:2 выиграл в гостях у кропивницкой «Зирк». Решили исход последние минуты обоих таймов, ...

Артиллерия уничтожила на Донбассе опорный пункт ДНР: видео

20.06.2018
Террористам нанесен большой урон в ...