В Роботиному знищена штурмова група окупантів з «ноу-хау»

Бійці третьої бригади оперативного призначення «Спартан» Національної гвардії України імені полковника Петра Болбочана розбили у своєму роді унікальну штурмову групу російських окупантів. Принаймні ми про таку раніше не чули.

Наші позиції в районі звільненого минулого літа села Роботине Запорізької області загарбники атакували на вантажівці «Урал». Щоправда, він був обшитий суцільним захистом від дронів-камікадзе.

Однак це не врятувало загарбників, про що служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила у своєму Телеграм-каналі:

«Під час руху вантажівка підірвалась на міні, екіпаж почав тікати. Операторами дронів залишки особового складу противника були добиті скидами (гранат), а транспорт ворога остаточно знищили ударом FPV-дрона-камікадзе».

Раніше в цьому районі інтервенти методично раз по раз відправляли в атаки штурмові групи на одиночних бойових броньованих машинах.

Попри те, що вони регулярно знищувалися нашими захисниками, окупанти поступово просуваються в районі Роботиниго. Так, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував чергове незначне зміщення сірої зони в наш бік.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за дев’яте та десяте квітня, на останньому ми червоними стрілочками позначили місця останнього мінімального, але все-таки успіху ворога.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вскрылись шокирующие детали перестрелки полицейских в Княжичах: видео

07.12.2016 - 11:19
Водитель полиции охраны рассказал, что в Княжичах первыми стреляли КОРДовцы Пока Генпрокуратура занимается расследованием смерти пяти полицейских в Княжичах, журналисты самостоятельно опрашивают участников этой жуткой трагедии. Водитель полиции охраны Валентин ...

Опубликованы шикарные снимки голубой Луны, – видео

01.02.2018
Сочетание нескольких астрономических явлений дает ...