Резонансним (як то кажуть, вірусним) в інтернеті стало повідомлення губернатора Тюменської області РФ Александра Моора про запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних станціях головного нафтогазовидобувного регіону країни-агресора.
Нагадаємо, більш серйозні обмеження введені у Курській, Бєлгородській, Тюменській, Новосибірській, Пензенській, Новосибірській, Воронезькій, Іркутській, Саратовській та Омській областях, в Москві і Петербурзі.
Російські економісти анонімно (говорити про це відверто небезпечно) припускають, що Сили оборони знищили або пошкодили вже 40% нафтопереробки РФ. Уряд готує остаточну заборону експорту нафти і пального та зі скрипом забезпечує пальним армію і великі міста.
Влада всіх регіонів, де останніми днями було введено ліміти на продаж палива, запевняє, що його у них достатньо, а обмеження вводяться через ажіотажний попит і для запобігання штучного дефіциту.
Зрештою, наразі загалом в РФ дефіцит пального все ще не критичний. Таким він стане, коли на АЗС довгий час взагалі не буде пального, що вже має місце в окупованому Криму. Однак удари по НПЗ тривають, дефіцит поступово посилюється і розширюється на нові регіони…
