В ОП відповіли на заклик посланця Китаю віддати РФ окуповані території

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк відреагував на заклик спецпредставника уряду Китаю Лі Хуея щодо необхідності припинення вогню в Україні, «визнавши за Росією окуповані українські території».

Це вкарай цинічна позиція Китаю, але вона абсолютно не несподівана. Пекін саме так і поводився з початку повномасштабного вторгнення РФ — скуповував російські енергоресурси, поставляв їй широкий спектр різноманітних товарів, не контактував з Україною і навіть були моменти, коли вставляв нам інші палки у колеса.

В Офісі президента категорично відкинули ймовірність сценарію щодо уступки Росії окупованих територій.

«Будь-який «компромісний сценарій», який передбачає звільнення не всіх територій України та про який періодично говорять «анонімні джерела» в європейських та американських елітах, – рівнозначний визнанню поразки демократії, виграшу Росії, консервації режиму Путіна і, як наслідок, різкого зростання конфліктів у глобальній політиці», — написав Подоляк у Twitter.

За його словами, все це – блакитна мрія Росії. «Питання риторичне: навіщо окремі публічні суб’єкти продовжують грати в «російський медійний сценарій» і затягувати конфлікт?» – підкреслив Подоляк.

Перед цим  видання «The Wall Street Journal» із посиланням на західних чиновників, ознайомлених із ходом переговорів Лі Хуея в європейських столицях, повідомило, що спеціальний представник уряду Китаю, імовірно, намагався переконати європейських візаві, що їм потрібно закликати до припинення вогню в Україні, визнавши за Росією окуповані українські території. 

Нагадаємо, Хуей побував у Києві, Берліні, Парижі, Варшаві, Брюсселі, а наразі поїхав до Москви.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео лучших в мире новогодних салютов 2018

01.01.2018 - 02:03
Мир ярко и празднично встречает 2018 год. Практически во всех мировых столицах устроили праздничные салюты. Особенно шикарные они в азиатских странах, где пиротехническое дело возведено в ранг искусства. Яркое шоу ...

Человек-Магнит из Винницы

18.11.2015
Необъяснимые явления с 54-летним винничанином ...

В США образовался огненный смерч, видео

29.08.2021
Завораживающее и одновременно страшное зрелище. ...

Курьезная авария двух мотоциклов на гоночной трассе (видео)

30.09.2015
Курьезная авария произошла на гоночной ...