В ОП прокоментували захоплення сіл у Бєлгородській області

Україна не має безпосереднього відношення до подій у Бєлгородській області cусідньої країни-агресора Росії, але з цікавістю а ними спостерігає. Про це написав радник голови Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter в понеділок, 22 травня.

Він нагадав, що єдиною рушійною політичною силою в тоталітарній країні закручених гайок завжди неминуче стає партизанський рух зі зброєю в руках.

«Україна із цікавістю спостерігає за подіями в Бєлгородській області Росії та вивчає ситуацію, утім не має до неї безпосереднього стосунку. Як відомо, танки продаються в будь-якому російському військторзі, а підпільні партизанські загони складаються все-таки з громадян Росії», – зазначив Подоляк.

Нагадаємо, сьогодні зранку у селі Замостя Грайворонського міськокругу РФ пролунали вибухи. Після цього у районі зникло світло. А бійці Російського добровольчого корпусу (РДК), які допомагають захищати Україну, показали кадри своєї спецоперації в Бєлгородській області.

Зокрема, представники РДК опублікували відео на фоні дорожних знаків про початок населених пунктів Любимовка (Брянська область), Безлюдовка (Бєлгородщина), Чуровичи (Брянська область).

Тим часом легіон «Свобода Росії», який воює на боці України, записав відеозвернення із закликом до росіян боротися за вільну від Путіна Росію.

Потім легіон опублікував звернення до жителів прикордонних російських регіонів: «Залишайтеся вдома, не чиніть опір і не бійтеся: ми вам не вороги. На відміну від путінських зомбі, ми не чіпаємо цивільних і не використовуємо їх у своїх цілях».

Згодом легіон повідомив про звільнення населеного пункту у Бєлгородської області. Там заявили, що «Свобода Росії» та РДК «рухаються далі». 

Приводимо цитату: «Легіон і РДК повністю звільнили н/п Козинку, Бєлгородської області. У Грайворон зайшли передові загони».

Пізніше в українській розвідці заявили, що на території Росії створюється «смуга безпеки» для захисту українців.

Нагадаємо, у березні росіяни звинуватили Україну в тому, що вона нібито направила свою ДРГ на прикордонну територію Брянської області, і там почалися бої. Пізніше саме РДК взяв на себе відповідальність за інцидент.

У квітні в РДК заявили, що їхні бійці вдруге проникли в Брянську область РФ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во время выступления Джамалы на сцену выскочил парень и спустил штаны: видео

14.05.2017 - 00:46
В финале Евровидения идет голосование. С премьерой новой песни на сцене выступила победительница прошлогоднего конкурса Джамала. Во время выступления на сцену выскочил молодой парень, встал перед Джамалой и спустил брюки ...

ЧМ-2018: Россия выигрывает у Египта 3:1. Видео голов

19.06.2018
После нулевого первого тайма, который ...