В ОП назвали причини зміни цілей ракетних ударів РФ

Російські окупанти змінили тактику застосування ракет проти України. І якщо раніше вони намагалися вцілити у інфраструктурні та енергетичні об’єкти то зараз росіяни прицільно б’ють по цивільним. 

Про це у понеділок, 1 травня, заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону.

«Абсолютно очевидно, що певна зміна тактики є. У цьому немає сумнівів, тому що вони завдають прямих ударів саме по цивільних, багатоквартирних будинках або місцях, де є житло цивільного населення», — розповів Подоляк.

За його словами, таким чином РФ намагається викликати пенвні реакції в суспільстві та спровокувати українську владу до необдуманих кроків, наприклад, прискорити контрнаступ, щоб Україна пішла розлюченою в атаку і не здійснила належну підготовку. 

«Ворог також може намагатися вплинути на мешканців країн Заходу, які під враженням від убивств мирних українців можуть вимагати термінових переговорів», — сказав Подоляк. 

Також ворог намагається зрозуміти, на скільки добре закрито українське небо. 

«Головною ж метою ворога залишається бажання зламати українців», — додав Подоляк. 

Нагадаємо, вранці 28 квітня в Умані Черкаської області одна з російських ракет поцілила в житлову багатоповерхівку. Повністю зруйновано під’їзд багатоквартирного будинку. Кількість загиблих склала 23 людини, серед них 5 дітей.

Минулої ночі російські фашисти випустили по Україні 18 ракет, 15 з них було збито. Але три влучили у цивільні об’єкти і підприємства у Дніпропетровській і Житомирській областях.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ИГИЛ выложил видео казни турецких солдат

23.12.2016 - 13:42
Боевики ИГИЛ разместили в Интернете видео с казнью пленных турецких солдат. Исламисты захватили военнослужащих в ходе боев в Сирии, а затем показательно заживо сожгли. Стоит отметить, что ИГ периодически выкладывают в ...

Резня в финском городе Турку: появилось видео

18.08.2017
В Финляндии произошел теракт — ...