В ОП назвали дії Кремля агонією злочинців

В Україні відреагували на повідомлення російського Міноборони щодо припинення «зернової угоди» через «теракти» проти кораблів в бухті Севастополя.

Так, голова Офісу президента Андрій Єрмак назвав дії РФ агонією, а привід — вигаданим. В свою чергу, в міністерстві закордонних справ відмітили, що наша країна ніякої угоди з Росією не підписувала, розуміючи безглуздість цього. А тому ми очікуємо рекції Туреччини і ООН.

«Примітивність російського шантажу в усьому. Ядерний шантаж, енергетичний, продовольчий… Вигадки про «брудну бомбу», з яких сміється весь світ. Вигадані теракти на власних об’єктах… Все надто просто і передбачуване. Агонія злочинців, які не можуть зрозуміти, що інфантильними ультиматумами вони нічого не доб’ються. І що їхній час добігає кінця», — пише Єрмак в офіційному ТГ-каналі.

Україна чекає на реакцію Туреччини та ООН на російські заяви про вихід із «зернової ініціативи», повідомив у коментарі Суспільному прес-секретар президента Никифоров.

«Україна не підписувала з РФ жодних «зернових угод». Підписантами є Росія, Туреччина та ООН. А Україна не підписувала з Росією жодних угод, тому що розуміє, що вона майже ніколи не дотримується взятих на себе зобов’язань. Тому очікуємо на реакцію підписантів», — Сказав Никифоров.

Нагадаємо, сьогодні зранку в бухті Севастополя була стрілянина. В МО Росії заявили, що збивали БПЛА, а також морські безпілотники. В результаті отримав пошкодження тральщик. За даними деяких ресурсів, також були пошкоджені до трьох військових кораблів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Резня в финском городе Турку: появилось видео

18.08.2017 - 18:40
В Финляндии произошел теракт — в городе Турку неизвестный мужчина набросился с ножом на прохожих, в результате чего один человек погиб. По данным посла Украины в Финляндии Андрея Олиферова, ранены восемь человек.  ...

Полковник ВСУ перешел на сторону ДНР: видео

28.12.2016
Как известно, Шевченковский райсуд Киева арестовал ...

Лавров, говоря о войне в Украине, снова оговорился: видео

25.04.2017
Невероятно, но факт. Лавров вновь ...