В Одесі завершили пошуково-рятувальні роботи

Рятувальники завершили пошукові роботи в Одесі, де внаслідок російського удару загинуло 12 людей, у тому числі п’ятеро дітей. Про це повідомив голова МВС Ігор Клименко. 

За його словами, рятувальники декілька хвилин тому завершили деблокування тіла дитини — дівчинки 2016 року народження. Найменшій жертві цього терористичного удару, хлопчику Тимофію, було усього 4 місяці. 

Також Клименко повідомив, що маленькі діти стали мішенню для ворога і в Кураховому Донецької області.

Сьогодні вдень окупанти випустили авіабомбу по пʼятиповерховому будинку. Станом на зараз відомо про 16 поранених людей, серед них 2 дитини — 2006 та 2009 років народження. Пошкоджені понад десяток багатоквартирних будинків.

«Поки ми бʼємо окупантів на фронті, вони продовжують воювати з цивільними, вони воюють з дітьми. За ці удари неодмінно буде відповідь», — вказав Клименко. 

Світ має реагувати на терористичні дії Россії, яка вбиває українських дітей, а поки ВСУ з початку лютого знищили 15 військових літаків РФ. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні

«Нам вдалося тільки за цей тиждень збити сім російських військових літаків. Саме тих, які скидають ці бомби і вбивають. Від початку лютого Росія втратила 15 військових літаків. Це правильна динаміка їхніх втрат!», — сказав він.

Президент зазначив, що чим більше буде наших можливостей збивати російську авіацію, чим далі на нашій окупованій території ми будемо знищувати російську логістику, тим більше українських життів буде врятовано.

«Головне – політична воля, щоб усе реалізувати. Щоб дати саме такий рівень постачання, який допоможе. Якщо цього не буде, це стане однією з найбільш ганебних сторінок історії – якщо Америка чи Європа програють іранським «шахедам» чи російським винищувачам», – наголосив Зеленський. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Путинским оккупантам нанесен большой урон: появилось видео

22.02.2018 - 14:16
Наши военные на передовой ежедневно совершают подвиг, защищая Родину от оккупантов. Порою украинцам дают увидеть отдельные моменты фронтовые волонтеры. Нынче фонд «Вернись живым» рассказал о помощи военным на передовой, благодаря ...

Хорек копирует хозяйку на пляже (видео)

06.12.2015
Давно подмечено, что домашние животные ...

Новый клип Шакиры стал хитом: видео

18.09.2017
Новый клип Шакиры собирает миллионы ...

Под Администрацией президента подожгли шины: видео

19.11.2017
Возле здания Администрации президента Украины ...