Сьогодні вранці (ближче до сьомої години) в окупованому містечку Новоайдар Луганської області пролунали потужні вибухи. Про це з посиланням на місцевих жителів повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний».
Однак мешканці (в тому числі й прихильники руського світу) визнають, що будівля використовувалася російськими окупантами в якості бази.
За даними «deepstatemap.live», між Новоайдаром і найближчою вільною територією 45 кілометрів по прямій. Це доступна дистанція не лише для HIMARS, але й для деяких ракет і безпілотних літальних апаратів, які є на озброєнні Збройних сил України.
