В Кремлі відреагували на можливе перейменування на Московію

Президент України Володимир Зеленський розглянув петицію, в якій пропонується офіційно перейменувати назву Росії на Московію.

Як зазначає автор петиції, ця назва вживалася в європейських та деяких азіатських мовах. На багатьох історичних картах XVI-XIX ст., які виготовлялися в Європі до і після перейменування Московського царства на Всеросійську імперію, фігурує ця назва. Фактично Росія існує лише 301 рік – з 22 жовтня 1721 року, коли московський цар Петро I проголосив Московське царство Російською імперією.

У своїй відповіді на петицію Володимир Зеленський зазначив, що «зачеплене в петиції питання вимагає ретельного опрацювання як у площині історико-культурного контексту, так і з огляду на можливі міжнародно-правові наслідки».

Глава держави заявив, що звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням разом із науковими установами опрацювати це питання.

З точки зору «РЕАЛу», президент має рацію, адже подібне перейменування може внести зайвий сумбур у різного роду правовідносини. Тим паче, що воно мало б сенс, лише при спільному з іншими країнами перейменуванні. Єдиний очевидний плюс — тролінг самої Росії, але це не той випадок, коли результат вартує зусиль його досягнення.

В самій фашистській Росії влада, зрозуміло, не хоче такого перейменування. Так, представник МЗС РФ Захарова заявила, що це «ще одне свідчення спроби створення з України анти-Росії».

Якщо вдуматися, то ця фраза Захарової є абсолютно безглуздою, в ній немає сенсу. Бо не може дія по перейменуванню будь чого зробити з України «анти-Росію». Як не може, наприклад, надання назви салату перетворити повара у футболіста чи в космонавта. Бо тут немає жодного зв’язку.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Козлы проводят тренировку по удержанию равновесия (видео)

11.11.2015 - 20:24
Раньше в детстве все мальчишки мечтали стать космонавтами. Теперь же спецназовцами или бизнесменами. Так и обычные сельские козлы мечтают стать гордыми горными животными. Даже они понимают, что без труда и изнурительных ...

Пчеловод на спор сел на улей без штанов: видео

01.09.2017
Часто так бывает, что мужики ...

Кот восседающий в миске

27.02.2016
На видео – кот, который ...