В Конгресі заявляють, що пакет з допомогою Україні приймуть цього тижня

Конгресмен-республіканець Майк Тернер очікує, що цього тижня Палата представників проголосує за проєкт, який передбачає військову допомогу Україні та Ізраїлю.

На запитання ведучої в ефірі телеканалу NBC News, чи очікує він голосування за проєкт цього тижня Тернер відповів ствердно.

«І я очікую, що він буде прийнятий…Всі розуміють, що це критичний момент, коли Росія починає завойовувати позиції, Україна починає втрачати здатність захищати себе. Сполучені Штати повинні зробити крок вперед і надати Україні зброю, якої вони потребують, і я думаю, що ми побачимо переважну підтримку цього питання в Палаті представників на цьому тижні», – зазначив він.

Своєю чергою спікер Палати представників Майк Джонсон заявив, що цього тижня конгресмени спробують ухвалити проєкт з додатковою допомогою для Ізраїлю.

«Республіканці в Палаті представників і Республіканська партія розуміють необхідність підтримки Ізраїлю. Ми спробуємо ще раз на цьому тижні, і деталі цього пакета вже зараз узгоджуються. Ми розглядаємо варіанти і всі ці додаткові питання», – наводить слова Джонсона CNN.

Він не уточнив, чи буде це вже схвалений Сенатом проєкт, який передбачає допомогу в тому числі і Україні, і Ізраїлю, чи якийсь новий проєкт.

Водночас лідер демократичної більшості в Сенаті Чак Шумер заявив, що Палата представників має прийняти пакет допомоги з національної безпеки, який включає фінансування Ізраїлю і України.

«З огляду на останні події, стає ще більш очевидним, що найкращий спосіб допомогти Ізраїлю – це швидке прийняття Палатою представників двопартійного доповнення до закону про національну безпеку, прийнятого Сенатом, наступного тижня», – сказав він.

Нагадаємо, що у Білому домі відзначили успішні дії Ізраїлю з відбиття масованої атаки Ірану за допомогою безпілотників і ракет.

За день до атаки Ірану на Ізраїль Трамп і Джонсон зустрілися і заявили, що підтримують допомогу Україні у вигляді позики.

Чи можна вірити з цього приводу Трампу? На жаль, поки що підстав для цього не вбачається. По-перше, про позику (що саме по собі є знущанням, але Бог з цим) Трамп і його близький соратник говорять вже більше двох місяців, але так і не представили текст відповідного законопрєкту. І це на тлі постійних закликів не тільки Білого дому й України, але й лідерів країн Європи, прем’єра Японії… Тобто є слова, а дій від команди Трампа немає.

По-друге, слова Трампа про те, що Європа не долучається і замало допомагає, вже давно не відповідають дійсності. Саме Європа останні півроку демонструє лідерство у фінансуванні України і наданні зброї. Просто її можливості у військовому плані неспівставні з американськими.

Нагадаємо, глава МЗС Великої Британії Девід Кемерон зустрівся з Дональдом Трампом та намагався переконати його в необхідності підтримки України, але, ймовірно, йому це не вдалося.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кошка набросилась на огромную собаку, пытаясь защитить своих котят

20.10.2015 - 19:40
Кошка набросилась на огромную собаку, пытаясь защитить своих котят. ...

Разбив Chevrolet на скорости 240 км/ч, водитель не пострадал (видео)

21.11.2015
Двое владельцев хорошо прокачанных Chevrolet ...

Террористы «ДНР» запретили проезд в ОРЛО через Дебальцево

12.08.2020
Спикер пресс-центра Объединенных сил Ярослава ...