В Китаї продюсера серіалу Netflix засудили до смертної кари

Колишнього керівника Yoozoo Games Сюй Яо засудили до смертної кари. Китайська ігрова компанія була пов’язана з серіалом Гра престолів і новим серіалом Netflix Завдання трьох тіл. Про це повідомляє Deadline.

Відомо, що причиною цього стало отруєння засновника компанії Ліна Ци у грудні 2020 року, ймовірно, через суперечку щодо бізнес-операцій.

Лін відчув нудоту після того, як випив чашку отруєного чаю пуер, був госпіталізований і через 10 днів помер. Поліція затримала Сюя через кілька днів після смерті засновника компанії.

Слідчі виявили в чашці отруту риби фугу, ртуть і щонайменше три інші смертельні речовини.

Ще четверо людей захворіли, але не померли після того, як Сюй отруїв напої в офісі в період з вересня по грудень 2020 року. Він нібито зробив це через суперечку з двома з них, йдеться в заяві суду.

За повідомленнями китайських ЗМІ, Yoozoo володіє правами на екранізацію популярної китайської науково-фантастичної трилогії «Завдання трьох тіл», а Сюй очолює дочірню компанію, що відповідає за пов’язаний з нею бізнес.

У вересні 2020 року компанія надала Netflix право на виробництво адаптації трилогії. Його продюсують творці «Гри престолів» Девід Беніофф і Д.Б. Вайс, а Лінь посмертно визнаний виконавчим продюсером фільму «Проблема 3 тіла», дебют якого відбувся 21 березня.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Динамо крупно победило Карпаты: видео голов

29.07.2017 - 22:27
10 ударов по воротам, из них 8 в створ вылились в 5 голов. Такую реализацию продемонстрировали в матче третьего тура чемпионата киевские «динамовцы». Пали же жертвой львовские «Карпаты». У них, ...

Путин приехал к Лукашенко в туфлях на огромных каблуках: видео

30.11.2017
Журналисты обратили внимание на несколько ...

 Богдан Совык зажигал с Бонни Тайлер

20.12.2015
Bonnie Tyler и Богдан Совык ...