В Ірані підірвали військові заводи

Вчора ввечері сталася атака безпілотних літальних апаратів на завод з виробництва боєприпасів в іранському мегаполісі Ісфахан. Начебто вона була невдалою. Принаймні про це офіційно заявило міністерство оборони і підтримки збройних сил ісламської республіки Іран.

За версією влади країни, один дрон був збитий протиповітряною обороною, а два інших потрапили в оборонні пастки і вибухнули. При цьому збоїв в роботі обладнання і людських жертв начебто не було…

Але зрозуміло, що віри офіційному Тегерану нема ніякої. Весь світ бачив відео потужних вибухів і пожеж на військово-промислових об’єктах в Ірані (в тому числі і в Ісфахані) минулої ночі.

Наприклад, «Al Arabiya» заявила: «Ізраїль розпочав спеціальну військову операцію всередині Ірану». Вказується, що серйозно постраждали, щонайменше, центр виробництва боєприпасів та БПЛА, заводи з виробництва ракет та дронів у семи різних місцях, нафтопереробний завод, завод з виробництва зброї, військові бази в Хамадані та Кереджі, деякі військові частини.

Також є інформація про посилення протестів місцевих жителів проти релігійної диктатуро/хунти і навіть бої між повстанцями й силовиками.

Тому сподівання на те, що Тегеран зменшить об’єми військової допомоги Москві цілком виправдані. І це, безумовно, не пряма, але однозначна допомога Тель-Авівом не лише собі, але й Києву.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появились шикарные снимки Суперлуны, которая этой ночью приблизилась к Земле: видео

14.11.2016 - 12:58
Жители большинства регионов Украины вместо суперлуния ночью 14 ноября наблюдали, как идет снег, который плотным покровом накрыл дороги, деревья и дома. Но в других районах планеты редкое небесное явление порадовало ...

Журналисты посетили тусовку украинских патриотов в Донецке: видео

26.12.2017
Журналисты российского телеканала «Дождь», посетив ...

Ярмоленко забивает и «Боруссия» громит «Магдебург»: видео гола

25.10.2017
После проведенного на скамейке запасных ...