В Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь
У храмі Гробу Господнього в Єрусалимі в суботу, 11 квітня, напередодні Великодня відбулося сходження Благодатного вогню. Про це повідомили в поліції Ізраїлю.
Цього року церемонію провели у закритому форматі — з міркувань безпеки. Крім того, через триваючі військові дії в регіоні частину місць паломництва, які зазвичай відвідують прочани, наразі закрито для доступу.
Попри обмеження, Благодатний вогонь традиційно буде передано до різних країн світу, зокрема його доставлять і до України.
Подпишитесь на новости
























