В IBF прокоментували відмову Усика від чемпіонського поясу

Безперечний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик напередодні повідомив, що відмовляється від пояса IBF і втратить статус абсолюта. Сьогодні у цій боксерській федерації відреагували на вчинок українця.

Український боксер надасть можливість розіграти титул двом своїм колишнім суперникам — Ентоні Джошуа та Даніелю Дюбуа.

«Усім привіт. Ентоні та Даніель, слухайте, знаю, пояс IBF важливий для вас. Назвемо це моїм подарунком для 21 вересня. Слава Богу за все. Слава Україні», — сказав Усик у відео в Instagram.

Також український боксер написав у соцмережі: «Пояс IBF — це мій подарунок вам на 21.09.2024. Світ любить сильних. Ваш друг, абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик».

Олександр Усик сам прийняв рішення відмовитись від титулу IBF. На українця не чинилося жодного тиску і заява про звільнення поясу стала абсолютною несподіванкою для організації. Про це заявили в Міжнародній боксерській федерації.

В IBF також подякували українському чемпіону світу та побажали успіхів у подальшій кар’єрі.

«Президент IBF Деріл Піплз отримав повідомлення про те, що Олександр Усик відмовляється від титулу чемпіона світу за версією IBF у надважкій вазі.

Усик висловив свою вдячність IBF, особливо за можливість стати абсолютним чемпіоном у двох вагових категоріях. Для IBF було великою честю бачити Олександра Усика своїм чемпіоном, і вона бажає йому подальших успіхів.

Даніель Дюбуа, колишній тимчасовий чемпіон світу IBF у надважкій вазі, 26 червня отримав повідомлення про те, що його визнано чемпіоном світу в надважкій вазі з негайним набуттям чинності. IBF отримала запит на перший захист Дюбуа титулу в надважкій вазі проти Ентоні Джошуа», — сказано в повідомленні організації.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Овидиопольского головореза преследуют 500 полицейских и местные охотники: видео

30.12.2016 - 02:47
Под Одессой продолжаются поиски преступника, который убил женщину и ее без малого трехлетнюю дочку, отрезал им головы и попытался сжечь в доме. Сейчас его в полях ищут около полутысячи полицейских ...

Винница с высоты птичьего полета

11.11.2015
Максим Крячко и Андрей Кучеренко ...