В Грузії проходять масові протести

В столиці Грузії Тбілісі вирують масові протести. Справа в тому, що парламент Грузії проголосував за закон, який фактично націлений на знищення будь-якої опозиції і схожий на подібний російський закон про так званих іноагентів.

Декілька тисяч людей після цього намагалися оточити будівлю парламенту. Поліція розганяла їх водою та застосувала сльозогінний газ, передає «Эхо Кавказа».

У Євросоюзі заявляють, що ухвалений законопроект про іноагентів суперечить щонайменше двом із 12 рекомендацій для набуття Грузією статусу кандидата в ЄС.

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі зараз знаходиться у США. Звідти вона зробила звернення до мітингувальників у Тбілісі — заявила про підтримку протесту проти закону про «іноагентів». Вона сказала, що накладе на нього вето.

Грузія на сьогодні являє собою унікальну країну з точки зору відношення до війни Росії проти України.

При тому, що тотальна більшість народу Грузії підтримує Україну, бажає нашої перемоги і навіть ненавидить російських окупантів (що природньо, враховуючи напад РФ на саму Грузію у 2008 році), діюча влада намагається виглядати нейтральною, а насправді працює в руслі підтримки Путіна і Росії. Мова про уряд і правлячу партію.

На відео може почути, як грузини скандують на сьогоднішньому протесті «Путін — х..йло». Крім того, багато антіросійських лозунгів звучить на протесті під будівлею парламенту.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Активистка Femen Алиса Виноградова оголила грудь на Венском балу, видео

09.02.2018 - 11:22
Известная по серии выходок в Киеве, Виннице и Ватикане активистка движения Femen Алиса Виноградова решила удивить бомонд в столице Австрии. По случаю проведения Венского бала и визита на светский раут ...