В глибокому тилу окупантів на Луганщині пролунав потужний вибух

Сьогодні в обід «бавовни» завітали в гості на бази російських окупантів в окупованих містах Кремінна та Довжанськ (Свердловськ) Луганської області. Про це з посиланням на місцевих жителів повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

Відстань від Кремінної до вільної території близько чотирьох кілометрів. Це доступна дистанція не лише для реактивних систем залпового вогню типу HIMARS, але й для всього спектру артилерії і навіть для мінометів, переносних ракетних систем і станкових гранатометів.

А от від Довжанська до лінії фронту по прямій на мапі близько сотні км. І це забагато для HIMARS. Можливо, тут Збройні сили Україні дістали ворога американською високошвидкісною протирадіолокаційною ракетою «HARM», чи якимось безпілотними літальними апаратами.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Демократия по–российски. В Москве жестко разогнали митинг: видео

14.01.2017 - 18:47
Около 40-50 человек задержали, а одному понадобилась скорая помощь – таков итог собрания сторонников «Новой оппозиции» в Москве. Активисты организации планировали встретиться, чтобы обсудить планируемый митинг в поддержку политзаключенных. Место их ...

Очумелые ручки, — как из подручных предметов сделать самые неожиданные вещи

23.10.2015
Отправившись на пикник на природе обнаруживаешь, ...

В Запорожье подрались женщины-копы: видео

13.12.2016
Женщину-копа, которая в помещении ГУНП ...

Силовики провели в Одессе успешную спецоперацию: видео

02.05.2017
Служба Безопасности Украины начинает приоткрывать ...