В енергосистемі України склалася складна ситуація

В енергосистемі України склалася тяжка ситуація. Про це 19 грудня повідомила прес-служба Укренерго.

Зазначається, що ворожі БПЛА усю ніч намагалися атакувати енергооб’єкти по всій країні.

«Завдяки професійній роботі Повітряних сил ворог своєї мети в повному обсязі не досяг, але, на жаль, є кілька потраплянь в об’єкти інфраструктури… Там, де це можливо, ремонтні бригади вже оцінюють обсяг пошкоджень та розпочинають ремонтно-аварійні роботи», — підкреслили у компанії.

Найскладніша ситуація склалася у центральному, східному та дніпровському регіонах.

«Запроваджено графіки аварійних відключень у Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській, Київській областях та місті Київ. Пріоритетно заживлені об’єкти критичної інфраструктури, відновлення енергопостачання побутовим споживачам може зайняти тривалий час», — уточнили в Укренерго.

Енергетики запевнили, що, незважаючи на всі пошкодження, тримають ситуацію під контролем.

За даними військових і столичної влади, відомо, що загалом російсько-фашистські загарбники запустили по Україні 35 «Шахедів», 30 з них вдалося знешкодити. Але 5 досягли своїх цілей. І якщо надана інформація точна, то всі вони рванули на об’єктах у Київській області, адже повідомлялось, що в столичному регіоні було збито 18 з 23-х дронів.

Нагадаємо, на вчорашній день енергетики вже майже справилися з наслідками попередньої ракетної атаки, надавши світло мільонам споживачів.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» и «Заря» сыграли в фантастические 4:4 – видео голов

01.10.2017 - 21:38
Волевая ничья после 0:3 в первом тайме После сенсационной победы в Бильбао над испанским Атлетиком в Лиге Европы лугаанская «Заря» выдала блестящий матч против «Динамо» в Премьер-Лиге. Проигрывая после первого ...

Новая украинская штурмовая винтовка «Малыш»

25.10.2015
Новый облик АК. Буллпап «Малыш» ...