Усику залишили всі чемпіонські пояси

IBF не забиратиме в Олександра Усика свій чемпіонський пояс. Про це повідомив журналіст Майкл Бенсон.

В Міжнародній боксерській федерації вирішили, що бій першого червня між Філіпом Хрговичем та Даніелем Дюбуа відбудеться за тимчасовий титул надважкої ваги. Його переможець може бути переведений у статус повноцінного чемпіона у найближчі місяці. Рішення про це ще не ухвалено.

Варіант з позбавленням Усика поясу назвав повною дурнею колишній суперник українця Тоні Белью. Схоже, розуміли недоречність такого розвитку подій й у керівництві IBF. А тому президент Міжнародної боксерської федерації Деріл Піплс 22 травня заявив, що Усику можна буде не звільняти титул IBF. Водночас функціонер назвав декілька умов для збереження поясу.

Фактично Усику було запропоновано звернутися до IBF з проханням. І натякнули, що його буде задовільнено. Можливо, при цьому українцю нададуть новий термін для організації бою в рамках цієї версії. 

Команда Усика натяк почула і днями зробила відповідне звернення…

Нагадаємо, перемога Усика над Ф’юрі в ніч з 18 на 19 травня принесла йому абсолютне чемпіонство у суперважкій вазі. Бій пройшов усі 12 раундів. Українець здобув перемогу роздільним рішенням суддів — 115:112, 114:112, 113:114.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новым хитом интернета стал ролик о будущем Земли без людей (видео)

03.06.2016 - 19:56
Что произойдет с планетой, если вдруг исчезнет человечество? Через миллионы лет она покроется девственными лесами… А сначала будет долгий период разрушения всего и вся. Из-за отсутствия электроэнергии со временем произойдет ...

«Динамо» выиграло у «Шахтера»: видео гола

22.07.2017
Киевское «Динамо» наконец-то сумело собраться ...