Уряд установив спецрежим у прикордонній смузі

Уряд України встановив спеціальний прикордонний режим і заборонив вільний в’їзд, перебування, проживання й пересування осіб у прикордонній смузі. Про це у четвер, 7 грудня, повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram.

За його словами, відповідне рішення було ухвалено сьогодні на засіданні уряду. Зокрема, на виконання закону від 24 лютого 2023 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту державного кордону України» внесено зміни до постанови «Про прикордонний режим».

«Установлено спеціальний прикордонний режим та заборонено вільний вʼїзд, перебування, проживання, пересування осіб і провадження робіт, не повʼязаних з обороною чи охороною державного кордону, в межах земельних ділянок, які надано в постійне користування військовим частинам Державної прикордонної служби для будівництва, облаштування та утримання інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, огорож, прикордонних знаків, прикордонних просік, комунікацій», – написав Мельничук.

Також визначено порядок видачі дозволів на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу.

Напередодні стало відомо, що на кордоні з Білоруссю будуються нові оборонні споруди, хоч вона й захищена укріпленнями та облаштована мінно-вибуховими загородженнями.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вышел трейлер восьмого сезона «Игры престолов»: видео

06.03.2019 - 00:36
В Сети появился трейлер завершающего сезона фэнтезийного сериала Игра престолов. Премьера запланирована на 14 апреля. Видео появилось на YouTube-канале Game of Thrones и успело к настоящему моменту набрать 10 миллионов ...

ВСУ испытали противотанковый ракетный комплекс Корсар: фото, видео

07.07.2017
Украина продолжает разрабатывать и совершенствовать ...

В Португалии сняли на видео огненный смерч

10.10.2017
В Португалии, которая в этом ...