Умєров розповів про результати зустрічі Рамштайн-17

Україна одержала чергові пакети військової допомоги. Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров на своєму Telegram-каналі в середу, 22 листопада.

«Кожен наданий Україні боєприпас — це можливість знищити опорний пункт ворога», — зазначив урядовець.

Він додав, що за результатами зустрічі сформовано нову коаліцію наземних засобів протиповітряної оборони, до якої долучилися 20 країн. Лідерами коаліції стали Німеччина та Франція.

Умєров нагадав, що Німеччина вже оголосила про допомогу на 1,4 мільярда доларів. Нідерланди підготували два мільярди євро на військову допомогу Україні. Естонія надає фінансування на суму пів мільйона доларів на діяльність ІТ-коаліції на додаток до зобов’язань Люксембургу у розмірі 10 мільйонів євро. Британія та Норвегія в рамках Морської коаліції шукатимуть способи посилити безпеку у Чорному морі.

Голова Міноборони подякував партнерам за підтримку і звернувся до міністрів оборони країн-партнерів. Посадовець запросив їх приїжджати з офіційними візитами в Україну, щоб на власні очі переконатися, що надана ними допомога використовується ефективно і наближає день нашої перемоги.

«Перемога України стане чітким сигналом для диктатур. Це сигнал про те, що злочин агресії буде покараним… До зустрічі Контактної групи з питань оборони України долучилися понад 50 країн. Підтримка України залишається непохитною. Вдячний нашим партнерам, які вже почали оголошувати про нові пакети військової допомоги. Найбільші та найпотужніші анонси лишилися не для розголошення», — резюмував Умєров.

Нові пакети допомоги для України були оголошені на засіданні Контактної групи з питань оборони України (формат «Рамштайн») в середу, 22 листопада. Вони містять снаряди, ракети і нові потужності для посилення протиповітряної оборони. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський вечірньому зверненні до українців.

З квітня минулого року країни-учасниці Контактної групи з питань оборони України виділили на потреби ЗСУ понад $80 млрд. Про це сказав міністр оборони США Ллойд Остін.

«Я пишаюся тим, що ця історична Контактна група виділила Україні понад 80 млрд доларів на безпекову допомогу відтоді, як Кремль розпочав своє невиправдане вторгнення. І я пишаюся цією твердою прихильністю. Наша єдність посилає Путіну чіткий сигнал про те, що він не зможе перечекати нас або перемогти в змаганні волі», – заявив Остін.

Шеф Пентагону закликав Контактну групу посилити можливості протиповітряної оборони України напередодні зими.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Винничан шокировала буйная женщина, которая палкой избила троих соседских детей

29.07.2016 - 17:40
Поведение 46-летней винничанки толкает к самосуду над ней соседей. Хотя после того, как женщина жестоко избила соседских детей, в полиции и открыли в отношении нее уголовное производство, но, судя по ...

Появилось видео лучших в мире новогодних салютов 2018

01.01.2018
Мир ярко и празднично встречает ...