Українські війська зайняли нові позиції під Бахмутом

На Бахмутському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин другого жовтня російські окупанти безуспішно намагалися відновити втрачене положення в районі нещодавно звільненого села Андріївка південніше Бахмута.

В тому ж районі загарбники завдали авіаційні удари поблизу нещодавно звільненої Кліщіївки та розташованого в нашому ближньому тилу Олександро-Шультиного.

Попри це бійці Сил оборони продовжували наступальні (штурмові) дії, завдаючи загарбникам втрат в живій силі та техніці, виснажуючи ворога.

Про це в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Не просто підтвердив, але й конкретизував його слова Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Північніше Андріївки (південніше Кліщіївки) ЗСУ вибили кацапню з позицій в посадці за залізницею, зайняли і закріпилися на цих позиціях…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Приспособление для идеальной кладки кирпича (видео)

16.12.2015 - 19:40
Если Вы никогда не занимались кладкой кирпича, то при необходимости выполнения такой работы – изрядно помучаетесь. Именно для этого, хотим, предложит видео-мастер-класс для «чайников». Всего два простеньких приспособления облегчат Вам ...

Jaguar F-Pace делает рекордную «мертвую петлю»

18.09.2015
Новый люксовый кроссовер Jaguar F-Pace ...

Надежда Савченко сразила своим новым внешним видом: видео

12.03.2017
Накрасила губы, уложила прическу и ...