Українку змусили сидіти поряд з росіянкою на Міс Всесвіт

Організатори конкурсу краси Міс Всесвіт у Сальвадорі (Центральна Америка) представницю України змусили сидіти поруч з росіянкою. Відповідні кадри з’явилися в акаунті змагань в Instagram.

На опублікованих кадрах можна побачити, як Ангеліна Усанова геть не в захваті від такого «сусідства» і обурена вчинком організаторів заходу.

Місяць тому співачка та волонтерка Ангеліна Усанова зізналася, що хотіла вчинити самогубство. Про це вона розповіла на своїй сторінці в Instagram. За словами дівчини, причиною тому стало втрата стосунків.

«Як людина, яка була на порозі самогубства після втрати важливих стосунків, я точно знаю, в які ігри з нами може грати наш розум. Коли голос каже в голові «Вбий себе! Ти бездарність! Ти нікому не потрібна! Ти не заслуговуєш ні на що!»… Коли ти втрачаєш все і маєш починати життя з початку, відбудовуючи себе пазл за пазликом. І легше здатися! Легше повірити негативним думкам! Легше відчувати себе жертвою», — написала вона.

Однак у момент від самогубства її врятувала надія на краще майбутнє та любов до себе.

«Зі свого досвіду можу сказати, що наш розум — має бути нашим другом, і він є нашим другом. Наш вибір, які думки ми плекаємо у собі, чи гарні ми садівники у нашому ментальному саду. Життя варте кожної секунди. І самогубство — це ніколи не вихід», — резюмувала Ангеліна Усанова.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Ювентус» победил «Монако» и вместе с «Реалом» уже одной ногой в финале ЛЧ: видео голов

04.05.2017 - 01:24
После жеребьевки полуфинальных пар Лиги чемпионов мало кто рискнул бы поставить на Атлетико и Монако. Первые матчи фактически расставили точки над «i» и можно смело ставить на то, что в ...

Вот как нужно мыть посуду

29.11.2015
А вы умеете мыть посуду? ...

В Запорожье подрались женщины-копы: видео

13.12.2016
Женщину-копа, которая в помещении ГУНП ...