Українку змусили сидіти поряд з росіянкою на Міс Всесвіт

Організатори конкурсу краси Міс Всесвіт у Сальвадорі (Центральна Америка) представницю України змусили сидіти поруч з росіянкою. Відповідні кадри з’явилися в акаунті змагань в Instagram.

На опублікованих кадрах можна побачити, як Ангеліна Усанова геть не в захваті від такого «сусідства» і обурена вчинком організаторів заходу.

Місяць тому співачка та волонтерка Ангеліна Усанова зізналася, що хотіла вчинити самогубство. Про це вона розповіла на своїй сторінці в Instagram. За словами дівчини, причиною тому стало втрата стосунків.

«Як людина, яка була на порозі самогубства після втрати важливих стосунків, я точно знаю, в які ігри з нами може грати наш розум. Коли голос каже в голові «Вбий себе! Ти бездарність! Ти нікому не потрібна! Ти не заслуговуєш ні на що!»… Коли ти втрачаєш все і маєш починати життя з початку, відбудовуючи себе пазл за пазликом. І легше здатися! Легше повірити негативним думкам! Легше відчувати себе жертвою», — написала вона.

Однак у момент від самогубства її врятувала надія на краще майбутнє та любов до себе.

«Зі свого досвіду можу сказати, що наш розум — має бути нашим другом, і він є нашим другом. Наш вибір, які думки ми плекаємо у собі, чи гарні ми садівники у нашому ментальному саду. Життя варте кожної секунди. І самогубство — це ніколи не вихід», — резюмувала Ангеліна Усанова.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Американка показала «спиннер для груди» в действии: видео

07.07.2017 - 14:31
Жительница США с ником  @caritadepincel стала популярной, обнародовав видеоролик с демонстрацией спиннера для груди у себя в Twitter. Собственную вариацию игрушки она назвала Fidgetiddies. Ролик с ней успел собрать почти ...

В Макеевке сгорел рынок: видео

26.10.2017
В Макеевке сильный пожар Макеевка ...

Очередной теракт в Турции — погибли полицейские (видео)

31.03.2016
Очередной теракт произошел в Турции ...