Україна завершила відбір на Євро-2024 нічиєю з Італією

У Німеччині на стадіоні «Бай-Арена» в Леверкузені завершилася зустріч у групі C відбірного етапу на чемпіонат Європи — 2024 між збірними України та Італії.

Команди ззіграли внічию з рахунком 0:0. Хоча у другому таймі українці продемонстрували дуже змістовний футбол і створили декілька небезпечних моментів.

Більше того, вже у додані арбітром хвилини у штрафному майданчику було збито Михайла Мудрика. Чому суддя не прзначив пенальті, можна тільки гадати.

У підсумку Італія залишилася на другій позиції турнірної таблиці групи C, набравши 14 очок у восьми проведених матчах. Команда Лучано Спаллетті спромоглася кваліфікуватися на Євро-2024. Україна ж розташовується на третій позиції після аналогічної кількості зустрічей, набравши також 14 очок. Ален має трохи гіршу різницю забитих і пропущених м’ячів.

Додамо, що шанси потрапити на чемпіонат Європи у команди Реброва залишаються — за це право вона зіграє у стиках Ліги націй.

Перше місце у групі виборола Англія, яка в паралельному матчі зіграла 1:1 з Північною Македонією. У неї 20 очок.