Україна вироблятиме гвинтівки за стандартами НАТО

Укроборонпром складатиме стрілецьку зброю відповідно до стандартів НАТО за ліцензійною угодою з Česká zbrojovka. Про це пресслужба Укроборонпрому повідомила в п’ятницю, 23 лютого.

«Акціонерне товариство Українська оборонна промисловість уклало угоду про наміри з чеською компанією Česká zbrojovka a.s., дочірньою компанією Colt CZ Group SE, підписавши договір про передачу ліцензії. Це дасть змогу складати гвинтівки стандарту НАТО, зокрема модель CZ BREN 2, в Україні та оснастити ЗСУ перевіреною, високоякісною стандартною вогнепальною зброєю, яка посилить їхні оперативні можливості», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що CZ BREN 2 використовують військові формування та правоохоронні органи по всьому світу, наприклад, армія Чеської Республіки, Збройні сили України, Оперативна група французької національної жандармерії (GIGN), португальська армія, польська прикордонна служба, румунська жандармерія тощо.

Раніше Укроборонпром підписав меморандум з одним із лідерів глобального збройового співтовариства — Dynamit Nobel Defence.

Нагадаємо також, що найбільший в Європі виробник боєприпасів Rheinmetall збудує в Україні завод по виробництву артилерійських снарядів. Про це повідомила пресслужба німецького концерну у суботу, 17 лютого. Вказано, що меморандум про створення спільного підприємства було підписано в присутності міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олександра Камишіна та посла України в Німеччині Олексія Макеєва під час Мюнхенської конференції з питань безпеки. Новий завод буде випускати шестизначну кількість артилерійських снарядів калібру 155 мм на рік. Тобто це від 100 тисяч до 999 тисяч…

Раніше Укроборонпром і Rheinmetall створили оборонне СП. Ця компанія обслуговуватиме й ремонтуватиме військову техніку, отриману Україною від партнерів. Також Німецький концерн Rheinmetall Group планує запустити виробництво своєї бронетехніки на території України вже 2024 року. Про це повідомив генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер в інтерв’ю WirtschaftsWoche, опублікованому в суботу, 2 грудня.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

После первого тайма Хорватия выигрывает у Украины: видео гола

24.03.2017 - 22:42
После первого тайма крайне важного для Украины матча со сборной Хорватии в рамках отборочного турнира на ЧМ-2018 в России дружина Андрея Шевченко проигрывает 0:1. Гол после шикарной атаки на 38-ой ...