Україна виграла у Франції і вийшла до півфіналу Євро-2023

У матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи серед молодіжних команд (до 21 року) зійшлися збірні України та Франції.

Першими на стадіоні «Клуж-Арена» у Клуж-Напоці (Румунія) святкували успіх французи. Вони відкрили рахунок зусиллями півзахисника Райана Шеркі

За 13 хвилин українцям вдалося зрівняти рахунок. Відзначився хавбек Георгій Судаков із пенальті, який заробив Михайло Мудрик.  Наприкінці першого тайму наші змогли вийти вперед — Судаков оформив дубль, забивши з шикарної довгої передачі того ж Мудрика.

Наприкінці гри українцям вдалося зробити рахунок комфортним -3:1. На 86-й хвилині відзначився хавбек Артем Бондаренко після паса Назаренка.

Україна не просто вийшла до півфіналу Євро, а й виборола путівку на Олімпіаду-2024 в Парижі.

У півфіналі нам доведеться зіграти з Іспанією, з якою у груповому раунді ми розійшлися миром 2:2.