Україна відповіла на черговий недружній випад Орбана

Сьогодні прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, який неприховано відстоює в Європі інтереси фашистської Росії, зробив чергову прокремлівську заяву.

Орбан зазначив, що треба бути чесними і мови про вступ України до ЄС не може бути на фоні війни, коли невідомо навіть, яка у неї територія і скільки населення.

На цей черговий випад проти нашої країни очільника угорського уряду дуже дотепно відповіли у вітчизняному МЗС. Речник зовнішньополітичного відомства Олег Ніколенко із сарказмом зауважив, що Києв «позитивно відзначає», що Орбан турбується про вступ України в ЄС. І проінформував, що Україна не змінювала свої території в межах міжнародно визнаних кордонів.

Додамо, що влада Угорщини не тільки намагається шкодити Україні, відверто бажаючи перемоги фашистській Росії (про це свідчать заклики припинити надавати Україні військову допомогу), а ще й блокує разом з Туреччиною вступ до НАТО Швеції.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лавров попал в нелепую ситуацию на международных переговорах: видео

25.01.2019 - 00:17
Глава МИД России Сергей Лавров в очередной раз попал в комическую ситуации. По сути он ее сам и создал. После переговоров с алжирским коллегой Абделькадером Месахелем он схватил один из микрофонов, ...