Україна відкрила гумкоридор з території Росії

Українці, які евакуйовуються з тимчасово окупованих територій, можуть повернутися на підконтрольну територію України через пункт пропуску Колотилівка (РФ) — Покровка (Україна), повідомляє Telegram-канал Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«Від вчорашнього дня, пункт перетину на кордоні Бєлгородської та Сумської областей знову відновив свою роботу», — заявили в міністерстві.

На українському кордоні діє волонтерський гуманітарний центр, де всі українці можуть отримати безкоштовну психологічну, юридичну та гуманітарну допомогу, а також переночувати та дістатися до Сум або інших міст України.

Нагадаємо, представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов повідомляв, що Україна готова розглянути звернення цивільних громадян про евакуацію з Білгородської області Росії. Таке рішення було прийнято через рейд Російського добровольчого корпусу та легіону Свобода Росії.

Тоді, в червні, Легіон Свобода Росії заявив, що для росіян, зокрема, жителів Білгородської області, відкривається гуманітарний коридор углиб України, і як вони стверджують, це узгоджено з ЗСУ.  Пізніше радник голови Офісу президента Михайло Подоляк зазначив, що Україна готова надати юкоридори для жителів Білгородської області.

Але наразі коридор відкрили не для росіян, а українців…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Голодные бездомные собаки обглодали кроссовер Toyota (видео)

02.10.2015 - 19:07
На первый взгляд, паркетник Toyota RAV4 с разнесенным «в щепки» передком – жертва незадачливого водителя, перепутавшего педали на парковке. На самом же деле автомобиль пострадал от своры голодных бездомных псов. ...

В Верховной Раде подрались депутаты: видео

23.12.2016
В зале Верховной Рады подралась очередная ...

Под Донецком ВСУ ликвидировали двух террористов. Фото и видео

01.07.2018
В утренней предварительной сводке за ...