Україна у «критичному моменті» війни, – Блінкен

Україна перебуває у «критичному моменті» у війні з російськими загарбниками. Про це сьогодні сказав державний секретар США Ентоні Блінкен, повідомляє Reuters.

Вказано, що глава дипломатії США перебуває з візитом у Франції, де він зустрівся з міністром оборони Себастьяном Лекорню.

«Абсолютно необхідно надати українцям те, що їм потрібно для самозахисту, особливо коли йдеться про боєприпаси та засоби протиповітряної оборони», – наголосив він під час спілкування з журналістами.

Блінкен додав, що такі потреби українців – ще одна причина, через яку Конгрес США має виконати запит президента Джо Байдена щодо виділення нових коштів на фінансування допомоги нашій державі.

Разом з тим очільник Держдепу зазначив, що Вашингтон не підтримує українських ударів по території РФ і не допомагає в їх організації.

«Ми не підтримували і не сприяли українським ударам поза українською територією», – заявив Блінкен під час спільної пресконференції з главою МЗС Франції Стефаном Сежурне.

Так він відповів на запитання журналістів, чи є правильним стратегічним ходом для України атаки по російських НПЗ.

Зі свого боку Сежурне заявив, відповідаючи на те саме запитання, що Україна «має право на законну оборону».

Зазначимо, що Блінкен фактично визнає той факт, що скрутне становище України є наслідком саме бездіяльності США. І тут не важливо, що президент, Держдеп і Пентагон виступають повністю на боці нашої країни. Відсутність рішення Конгресу щодо фінансування спричинило відсутність постачання зброї. Можна довго закликати опонентів до здорового глузду, але це, на жаль, не діє. Треба Вашингтону шукати шляхи вирішення проблеми, а не повторювати вже з жовтня місяця правильні, але абсолютно недієві слова.

Нагадаємо, блокує допомогу Україні Дональд Трамп за допомогою групи своїх прихильників у Конгресі на чолі зі спікером Джонсоном.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Сирии ранили троих российских журналистов: появились подробности и видео

11.04.2018 - 21:28
Автобус с журналистами российских пропагандистских телеканалов сегодня в 18:2о был обстрелян неизвестными в районе восточной Гуты в Сирии. Как заявило Минобороны РФ, в результате атаки из стрелкового оружия три представителя ...

Нарядная прическа за несколько минут (видео)

17.11.2015
Часто случается так, что Он ...

Турецкий мультфильм про Эрдогана и Путина набирает просмотры в сети (видео)

27.12.2015
Турецкие мультипликаторы оперативно создали мультфильм ...