Україна U-19 впевнено вийшла на чемпіонат Європи

Збірна України U-19 зіграє на наступному чемпіонаті Європи з футболу. Це стало відомо після того, як «синьо-жовті» виграли свою відбірну групу на турнір.

Зазначимо, що в останній ігровий день групи 7 суперниками підопічних Дмитра Михайленка була команда Швейцарії — головного конкурента за вихід до фінальної частини Євро.

У цьому матчі українців влаштовувала нічия, утім вони не стали відсиджуватись у захисті, за що і були нагороджені. Україна легко перемогла опонентів 3:0. Дубль на рахунку форварда Динамо Матвія Пономаренка, ще один м’яч забив Геннадій Синчук з Металіста.

Таким чином українці обіграли усіх суперників у групі 7, із загальною різницею голів 8:0.

У рамках першого туру збірна під керівництвом Дмитра Михайленка зустрілась з Північною Македонією. На 78-й хвилині цього матчу на поле разом з Михайлом Дубровним вийшов син легендарного українського футболіста, а нині президента УАФ Андрія Шевченка Крістіан. Збірна України перемогла з рахунком 2:0. Наприкінці першого тайму півзахисник Боруссії Дортмунд Данило Кревсун вдарив з дальньої дистанції та відкрив рахунок у матчі. А вже на початку другої половини голом відзначився форвард Динамо Матвій Пономаренко.

Потім наша команда з рахунком 3:0 переграла збірну Латвії. І в цьому поєдинку дубль на свій рахунок записав Пономаренко.

Таким чином Пономаренко забив 5 голів з 8 нашої збірної.