Україна програла збірній Італії у відборі до Євро-2024

Завершився матч відбірного турніру до чемпіонату Європи 2024 року, у якому зустрічалися збірні Італії та України. Команди грали на стадіоні «Сан-Сіро (Джузеппе Меацца)» в Мілані (Італія).

Збірна Італії здобула першу перемогу під керівництвом нового тренера — Лучано Спаллетті. Рахунок 2:1, але насправді італійці домінували і могли вигравати разгромно.

«Скуадра адзурра» вийшла вперед уже на 12-й хвилині завдяки голу півзахисника Давіді Фраттезі. Тут помилка Судакова, який впав на рівному місці і віддав м’яч супернику.

Ще через 16 хвилин хавбек оформив дубль після невдалих дій нашої оборони у штрафному майданчику.

Українці змогли відіграти лише один м’яч – на 41-й хвилині голом відзначився вінгер Андрій Ярмоленко. Було в нас ще два моменти до кінця гри, але в цілому все закономірно — італійці грали набагато краще.