Україна отримує танки, САУ і гвинтокрили «Apache»

Приємні новини надходять з туманного Альбіону. Британські засоби масової інформації (в тому числі таблоід «The Mirror») стверджують, що Лондон відправить Києву чотири легендарних ударних гелікоптери «Apache». Кожен з них може бути оснащений шістнадцятьма протитанковими снарядами «Hellfire».

Також англійські ЗМІ стверджують, що в Україну буде відправлено одразу тридцять британських 155-міліметрових самохідних артилерійських установок «AS-90» — це досить багато. І це важливіше за «Apache» з практичної точки зору, адже на російсько-українській війні головну роль грає саме артилерія, а авіація – другорядну.

Також, нагадаємо, Лондон передає Києву чотирнадцять танків «Challenger 2». Чекаємо, коли приклад Англії в плані важкого «наступального» озброєння наслідують інші союзники.

Тим часом, важко втриматися від роздратування від заяви  речника Державного департаменту США Неда Прайса, який з приводу успіху окупантів в Соледарі заявив:

«Будь-який подальший успіх Росії, навіть такою великою ціною у вигляді втрат особового складу та обладнання, ніколи не зможе змінити хід цієї війни. Жодне тактичне просування не зможе змінити стратегічний провал, з яким президент Путін і його війська зіткнулися з перших днів цієї війни, і стратегічну невдачу, яка лише посилилася ефективним контрнаступом України».

По суті все вірно, але! Таке враження, що Прайс досі не вірить, що Путін не зміг захопити Києв, і застряг в часі в тому моменті. Ні, Неде, відступ ЗСУ з Соледара, знищена з жителями багатопоіерхівка в Дніпрі і інші прикрі факти – це все поразки і втрати, причому не лише України, але й адміністрації Джо Байдена.

Тому замість софістики краще сконцентруйтеся на нашій і вашій перемозі – бо перемога України стане й перемогою її союзників. І так само поразка… Треба більше зброї, треба закрити небо… 


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Возле Винницы джип влетел в «КамАЗ» – погиб 17-летний парень: видео

20.06.2017 - 12:40
Под Винницей в аварии погиб 17-летний юноша. На трассе у села Якушинцы 19 июня примерно в 23.00 столкнулись «КамАЗ» и внедорожник «Suzuki Grand Vitara», в результате чего пострадали пятеро человек. ...

Глубоководные чудища, попадающиеся в рыболовецкие сети: фото, видео

20.12.2016
Фотографии обычного моряка из Мурманска ...